Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetek ekkora rohadt paraszt?...

Lehetek ekkora rohadt paraszt? Utálom magamat!

Figyelt kérdés
Szóval van egy ismerôsöm. Kiderült pár hete hogy terhes. Mindenki így meg úgy örül, és én aki jó barátnôje vagyok, egyszerûen képtelen vagyok örülni. (A dologban az is közre játszik hogy biszex vagyok és talán többet érzek iránta mint kéne) folyton arra gondolok hogy ennek a gyereknek olyan élete lesz, amilyenrôl mindig is álmodtam. (Na ez a dolog másik fele ennek semmi köze ahhoz hogy szerelmes vagyok a barátnômbe. Több részletet nem szeretnék elárulni) én évekig megszenvedtem azért ami ennek a gyereknek azonnal az ölébe hull. Igazságtalannak érzem, de az eszem azt mondja hogy undorító vagyok. Komolyan irigy vagyok egy kisgyerekre aki még meg sem született?! nem lehetek ilyen paraszt. Örülnöm kéne a barátnôm örömének és nem rosszat akarni! Mi a francot csináljak, ebbe beleôrülök. Igen, rettentôen szánalmas vagyok, tudom.
2013. dec. 14. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
önző vagy....
2013. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Felül kell kerekedned az érzéseiden.

Igen, lehet a gyermeknek mindene meg lesz amire TE vágytál. De lehet hogy nem. Előre nem lehet tudni mit hoz a jövő.

Az élet igazságtalan, ez tény. De gondolj arra, hogy ezen úgy sem lehet változtatni, akkor miért csapnál neki ekkora feneket? Ki tudja milyen élete lesz annak a csepp gyereknek? Akármilyen rossz dolog/tragédia történhet és akkor vége az idillnek. De ha nem történik semmi, akkor se sajnáld tőle.

2013. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az a bajod, hogy ez a kisgyerek elveszi tőled a szerelemed. Még kevesebb figyelem fog jutni neked, mint eddig.
2013. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

" nem lehetek ilyen paraszt."


És az önbecsülés hol marad?

Én hiszek a képességeidben, te se becsüld alá saját magad!

Nagyon is lehetsz ekkora paraszt, csak hinned kell önmagadban! Én neked szurkolok!

2013. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elsô mondja a legjobban: kib***ottul önzô vagyok. Nem tudom elfogadni, hogy amiért nekem évekig küzdenem kellett, amiért éjszakákat bôgtem át,

azért másnak nem kell küzdenie. Tudom, ez nagyon rossz dolog, de hiába tudom hogy nem helyes, egyszerûen így érzem... és ami tovább rontja ezt a szánalmas helyzetemet, hogy ez a gyerek pont azé lesz, akibe reménytelenül szerelmes vagyok, és ezáltal semmi esélyem nála. Eddig volt remény, hogy mi van ha esetleg én is bejönnék neki. De mostmár nincs. És ez nagyon elszomorít:( ment a zöld kéz mindenkinek mert igazatok van.

2013. dec. 14. 16:25
 6/13 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó erre aztán kvára szükségem volt -.-" rúgjál még egyet belém, oké?
2013. dec. 14. 16:27
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Szóval azért küzdöttél éveken át,hogy a barátnőd gyereke lehess?XDD Akibe szerelmes vagy...? JESUS,WHY?
2013. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem. Nem azért küzdöttem. Félreértesz. Teljesen másért. De mondom hogy nem akarok túl sok részletet leírni.
2013. dec. 14. 17:29
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

"Kösz utolsó erre aztán kvára szükségem volt -.-" rúgjál még egyet belém, oké?"


Nem szóltál hogy lelki vigaszért jöttél, vagy feloldozásért a gyökérségeid miatt.

És nagyon szívesen, ha gondolod rúghatok még párat, parasztp.icsa.

2013. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En tudom mirol van szo a kerdezo leirta priviben. Ne keseredj el!!! Az ido mulasaval nem fogod ezt erezni es elfogadod a helyzetet. Gondolom milyen szornyu neked. Csak meg szerelmes is vagy abba a nobe. Fura tud lenni az elet. Kuzdesz egy erzes ellen (konkretan magad ellen) de nem tudsz ellene semmit tenni. Ez a legrosszabb talan az egeszben. Es mindehhez jo kepet kell vagnod, mintha full happy lennel. Nagyon remelem hogy megoldodik ez a dolog. Ket dolog miatt is szenvedsz...nagyon sajnallak tenyleg.
2013. dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!