Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő akivel szexelek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő akivel szexelek, állandóan eltakarja a melleit lovagló pózban és néha misszionáriusban is. Szégyelli őket? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Kereken 40 éves, elvált, két gyerekes anyuka. Nagyon szép arcú, vékony alkatú és szerintem a mellei is rendben vannak. Kb ilyesmi cicik:


[link]

[link]


Még nem régi az ismeretség, mert öt randink volt eddig és abból az utolsó kettőn szex is. Attól félek mélyebben van ez már őbenne, minthogy egyszer szólnék neki hogy ne csinálja. Hogy hoznád fel?


2018. márc. 7. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Én azt mondanám, hogy nekem fontos a melle látványa, mert az izgat. Azonkívül foglalkoznék vele, fogdosnám, csókolgatnám, játszanék vele (nemcsak szex közben), és minden módon tudatnám, hogy kell nekem.

Nem esne nehezemre, mert számomra valóban fontos a nő melle, leginkább, ha izgatható, érzékeny.

2018. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem csak zavarja, hogy majd leszakadnak úgy ugrálnak. Fogjad te neki ;)
2018. márc. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Misszionáriusban is takargatja, ha épp olyan fajtában vagyunk, hogy nem az egész test egymáson és láthatnám a melleit.


Pl:

[link]


[link]


[link]


De amúgy még lovaglóban sem az őrült állat módra baszós-kefélős időszakban vagyunk, hanem inkább a finomabban, lassabban szeretkezősben. Eddig inkább úgy csináltuk.

2018. márc. 8. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Biztosan valami lelki gátlás. Simogasd neki, fogjad, dicsérd, becézgesd. Ha szereti.

Az nem zavarja, ha a melleivel játszol, előjáték közben? Mert ha akkor nem baj neki, az már jó jel.

Talán idővel felenged. De azt nem javaslom hogy direktben szólj neki, hogy ne takargassa. Inkább arra kellene rávezetni, hogy bízzon a cicijei szépségében, és magától engedje hogy gyönyörködj bennük.


38/N

2018. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem szégyelli, pl. azért mert tudja, milyenek voltak két gyerek előtt és ahhoz képest értékeli. Vagy lehet, hogy a volt férje leminősítette. Az nagy sebet tud okozni. Adj időt neki, hogy feloldódjon. Persze lehet neki pozitív megerősítéseket adni, de a türelem éri szerintem a legtöbbet.
2018. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!