Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem a pasimat de unom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a pasimat de unom hogy annyira egoista. Állandóan a farkát isteniti és hogy szerencsés vagyok hogy megb. z. Pedig vékony átlag farka van, legszívesebben a fejéhez vagnam. Minden férfi így imádja a f@rkat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Gyerekes

20/f

2018. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyan,nekem kicsit több az átlagostól de nem mondtam soha hogy milyen szép milyen jó 👍
2018. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En imadom az enyemet, de nem hangoztatom hisz en se vagyok arra kivancsi ha a lany a puncijat isteniti
2018. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Vagd a fejehez. Aztan nezd a reakciojat, vicces lessz hidd el! :D Tobbet nem fog nagykepuskodni vele.
2018. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ramone ***** válasza:
80%
Csak azok istenitik akik erre fordították az időt és nem arra hogy megtanulják használni
2018. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem minden pasi ilyen. Tedd szóvá nyugodtan.
2018. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Vágd le neki és add a szájába-)
2018. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Kicsit törd le a szarvát. Mondd el amit nekünk: hogy átlag vékony farka van és örülhet neki, hogy a te puncidba jó, és persze ez is a te puncid érdeme, nem pedig az ő farkáé ;)
2018. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!