Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden nő foglalt? Vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő foglalt? Vagy csak én kezdeményezek rossz helyen?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Te kezdeményezel rossz helyen. :)
2018. márc. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van egy régi mondás: foglalt az, akin fekszenek.

Tessék szimpatikusnak, jó modorúnak, okosnak, jó humorúnak, öntudatosnak, egyszóval vonzó természetűnek lenni, és a foglaltak hitt lányokról kiderül, hogy szabadok.

2018. márc. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Én ezzel a dumával szoktam lekoptatni a csajokat, akik nem jönnek be. Szerinted neked miért mondják? Rossz polcon keresgélsz, az a baj.
2018. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Lehet nem foglaltak csak tőled nem szeretnének semmit!
2018. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem vagy egy szep latvany akkor valoszinuleg
2018. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
én nagyon sok szinglit ismerek akik sehogy sem találnak párt maguknak... csak rossz helyen keresel
2018. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb tényleg foglalt. Én azt vettem észre, hogy majd mind az, csak letagadják. Ebben a játékban még nem veszek részt. Tetszik a kommentelő, hogy szimpatikus, okos stb. De azzal kezdi, hogy az foglalt akin fekszenek. Ilyen egy igazi szimpatikus és okos ember. Egy szerepet játszó és önző ember ilyen. Persze tényleg így lehet csajozni. Csak nem biztos, hogy az ember akarja ezt, akár a gerince árán. Valahogy én nem tudok értékelni egy lányt, aki velem akarná megcsalni apárját
2018. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező!

Én már azt is elhiszem hogy minden nő úgy születik hogy a pitcsájukból egy fhaszi lóg ki, tehát esélyed sincs náluk.

Mondjuk engem már nem érdekel teszek az összesre..

2018. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!