Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogy éli meg, hogy vékony/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy éli meg, hogy vékony/ kicsi a pénisze?

Figyelt kérdés

Elutasítások, közös zuhanyzás (iskola, konditerem), folyamatosan nevetség tárgya lenni, ha vékony is, akkor tudni, hogy nem érzi úgy a nő, mert nem stimulálod, kíváncsi lennék mások tapasztalatára/ véleményére

nekem 14/3

és hát... elég szarul érintenek engem, az előbb felsoroltak...

s ez annyira vékony, hogy szex közben le is szokott lankadni, mert nem érzem egyáltalán, hogy benne vagyok :(

ez eléggé megvisel...

persze csodás barátnőm van, és ilyenkor mondja, hogy Ő érzi, meg jó neki.... csak az a bökkenő, hogy ha én nem érzek semmit,akkor valószínűleg Ő sem...

ez lenne a kegyes hazugság a részéről?!



2018. márc. 1. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Válassz kicsi csajt , számára a péniszed arányosan nagyobb lessz
2018. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem is szokott elévezni a barátnőd?
2018. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Azt hiszem ez rád is vonatkozik.

" Azt hiszem, mint ágyban kifogástalan férfi, kompetensen mondhatom, hogy:

Mérheted a farkad hosszát.(x centi a farkam, elég?

Mérheted a vastagságát. (y vastag, az jó?)

Mérheted az állagát. (hús vagy vérpénisz?)

Gyakorlatilag tévúton vagy.

A lényeg, hogy figyelj a nőd visszajelzéseire. A teste, a hangjai mind arra mutatnak, mit kellene tenned.

Viszont ha te a farkad adataira hagyatkozol, akkor már felteszed a kezed előre, hogy ha nem élvezett el a csajod, akkor nem volt elég jó a cerka.

Közben meg csak lusta vagy és nem akarsz vagy nem tudsz semmit az egész figyelem dologról.

Továbbá ha tetszel a nőnek, akkor úgyis engedni fogja hogy belé hatolj.

Ha 10 centis a farkad, ha 20, akkor is.

Ha a nőt nem csak pumpálod, hanem technikád van akkor mindenképp élvezni fog."

2018. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Hat nekem 12 /3.5.


Ket eve vagyok a baratnommel. En vmennyit erzek kozben de nekem is minimalis. En is sokaig azt hittem hogy nem erez semmit mert en sem.

Aztan mikor ovszer nelkul neha csak ugy csinaljuk az eg es fold. Fel perc alatt siman elelveznek. Ez megerosit abban hogy legalabb erez valamit.


Raadasul o szokott mostansag kezdemenyezni, mindig kejesen nyog egyet mikor berakom. Es egy jo menetnel sincs csondben.


Ha fejben nem magadra koncentralsz hanem a baratnodre es romantikusra fogod akkor nem fog lankadni.


Szoval kis penisszel is lehet kielegiteni egy not. Persze ertelemszeruen jobb lenne neki is nagyobb farokkal de neki megfelelek en is:)

2018. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen 10/3 a mirellitekkel mit akrjon már technikázni annyira tré duma ez a technika. Ülj le vele beszéld meg veleh hogy tisztában vagy bele hogy neked nem nagy kíváncsi lennék hogy reagál szerintem sokkal több lennél a szemében utána.
2018. márc. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Utolso: ne legyel mar fogyatekos. 14cm az egy nagyon jo meret. A vastagsaggal mar tenyleg problemak vannak.


En siman elmennek penisz vastagitasra. Feltoltik zsirral es problem solved.

2018. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Én nem vagyok fogyos de ez a technika duma tök gáz lehet keményen bazni meg lassan. De ha egy folyosob gurgatsz egy virslit csinálhatod gyorsan lassan nem sikolt fel senki szóval. A jóhír hogy vannak szűk kis puncival rebdelkező lányok akikbe ez illik van akinek nagyobb hüvelye van meg is lehet öklözni 20 30 perc előjáték után senki nem tehet róla hogy ez van ha nem lenne unalmas lenne az élet. 5s voltam
2018. márc. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Engem az zavart nagyon sokaig, hogy rovid de irto vastag, majdnem mint egy nestea-s uveg. Melle a testalkatom is tok mas, vekony szalkas es tok nem erre szamit senki. Emlekszem egyszer meg gimiben mikor probalkoztam egy csaj nagyon beszolt miatta, megalazott, hogy 10 centi alatt nem kezd pasival meg ilyenek. Persze kesobb kiderult, hogy utaltak mert bejottem az egyik baratnojenek en meg allitolag visszautasitottam vagy mi... Egyebkent azota mar megbekeltem, marmint volt tobb baratnom is akik folyton dicsertek meg mondtak, hogy most nagyon jo voltam stb, jol esett. Sot a vastagsagat is elonynek fogom mar fel, de regen nagyon zavarban voltam miatta, kulon zuhanyoztam koliba is meg ilyenek, sokaig szuz voltam pedig buktak ram a csajok mert egyebkent jol nezek ki. Szoval lehet ezt tobbfelekeppen is felfogni, de a lenyeg az igazabol, hogyha talalsz egy igazan ertekes lanyt akkor szeretni fogja a micsodadat is mindegy, hogy mekkora. A szexben meg ossze lehet csiszolodni, rajossz mi a jo a masiknak akkor nincs baj :)
2018. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a méret pont jó, a barátomnak is ekkora és én el szoktam élvezni, bár ha nagyon nedves vagyok akkor több időbe telik. Ebből gondolom, hogy a barátnőd sem hazudik neked azzal kapcsolatban, hogy nem érez semmit.
2018. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Csak ezért írom le a véleményem, tapasztalatom, mert sokaknak van ilyen és hasonlo probléma az eleteben....

Hat ha kicsi akkor ez van nekem 18/ 5,5 de semmi baj vele működik rendesen ahogyan kell.

Ki nem szeretne nagyobb farkat a lába közt, mindenki 😀 igaz??!!

Szó.....és nem nyugodtam és kipróbáltam egy tablettát nevet nem tudom, 3eve volt, ketto hónapi adagot küldtek 2/ nap de mivel nem olvastam el a kis betűs részt így küldték a második adagot, automatikusan, út hívtam őket hogy töröljék az adataimat, ez sikerült is. 100€ volt és így a duplája lett. Franciaországból érkezett, de volt angol ügyfélszolgálat is...

Voltak fotók , komentek akik kipróbáltak és sikerült neki, nem tudom ezt hogy csináltak.

Az is rajta volt ha bármi baj van, orvoshoz kell menni és vinni a gyógyszer összetevőit IS, ezt szégyelltem volna de mivel sokba került így kibrobaltam. Jol vagyok semmi baj nem volt...

A véleményem..... ilyet meg nem láttam, a farkam mozgot magáról , kicsit meg dagadt, azóta lankadtan sokkal vastagabb és sokkal hamarabb kell életre. Egesz éjszaka all és olyan közép méretű állapotban van mindig nem hiszem hogy nagyobb lett, de a tünetek azt mutatják mintha több vér lenne benne.

A wish én vannak olajok, készülékek azokat meg nem próbáltam olaj 1-2€ a krémek x € a készülékek 10-20€ is van de nem próbáltam meg...talán az segít , próbáld ki.

Nem kerek privát üzenetet, nem beszélek férfiakkal a f...... rol. Köszönöm.

2018. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!