Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szexi a pszichológusom....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szexi a pszichológusom. Szerintetek dugjam meg vagy maradjon ez gondolati szinten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én eljárok egy kb. 29-30 éves pszichológus nőhöz, mert veleszületett mentális betegségem van. De mivel formás, gömbölyű feneke, homokóra alakú csípője és viszonylag nagy mellei vannak, ezért mindig feláll rá a ceruzám. Illetve amikor nem látja, maszturbálok rá. Szerintetek ez maradjon meg gondolati síkon, vagy kezdeményezzek (a rendelője mindentől távol van és hangszigetelt, szóval senki nem tudná, hogy szexeltem vele)?

2018. márc. 8. 16:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Told be neki tövig. Azért van, hogy segítsen a mentális egészségeden. Ha te úgy érzed erre szükséged van a gyógyuláshoz orvosként kötelessége mindent megtenni a betegért
2018. márc. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Illetve amikor nem látja, maszturbálok rá"

És azt, hogy?

2018. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy, felszínes és primitív is egyben. Szerintem keress másik orvost! Olyat, aki nem mozgatja meg a szexuális fantáziád!
2018. márc. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!