Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő így is lehet szexi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő így is lehet szexi vagy ez már nagyon elrontja az összképet?

Figyelt kérdés
Nőies és igényes vagyok, ugyanakkor nem túl sportos és van rajtam felesleg. Kövernek nem vagyok kövér,de van hasam, csípőm meg combom. A legzavaróbb az az, hogy nem lapos a hasam. Ha valaki amúgy szexi, de husisabb az már nagyon sokat ront?
2018. márc. 1. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az rontja el az összképet,ha bizonytalan vagy magaddal kapcsolatban. Ez sugárzik rólad. Tapasztalatból mondom.

Ha te így szereted magadat,akkor ne parázz. Akit valasztassz, pedig úgy szeret ahogy vagy.

2018. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem, de ez tudod egyrészt olyan hogy látni kell, másrészt ha már nincs rajtad sok ruha, a férfinak mindegy lesz :)


25F

2018. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ van egy szint ami még nekem elmegy, de amúgy mivel én sem vagyok kifejezetten husis így barátnőnek sem tudok husisat elképzelni.
2018. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A szépség nem egyféle, hanem sokféle lehet. Megvan annak is a maga gyönyörűsége, szexisége, amikor valakit széles csípővel és dús combokkal áldott meg a sors.

(Mellesleg szerény véleményem szerint is valóban szexi, vágykeltő, nőies.)

2018. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én pont az ilyen lányokat szeretem,akin van mit fogni. Dögösebbnek látom őket. 😆
2018. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Simán! :)
2018. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1#

Nem igazán mondanám, hogy szeretem így magam, sőt égőnek érzem a testemet, de hiába sportolok és diétázok nem leszek olyan, amilyen külsőt elakarok érni.


A válaszokat köszönöm. Elfogadom, ha valakinek nem jön be, mert nekem is a sportos pasik tetszenek.:D Viszont nehéz elhinni, hogy valaminek meg ez tetszik.

2018. márc. 1. 19:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Képet!? Minden ember más más alkat.
2018. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem akarom fényezni magam, nem tartom magam beképzeltnek, sok mindennel nem vagyok elégedett magamon, de ettől függetlenül mindig törekszem, hogy csinos legyek és hangsúlyozzam azt, ami előnyös és kevésbé hangsúlyozni, ami meg nem jó rajtam. Jól érzem magam a bőrömben, felszabadult vagyok és tényleg törekszem arra, hogy kihozzam magamból a maximumot. Pedig férjnél vagyok, szültem is már, van rajtam felesleg, mégis, ha most egyik napról a másikra egyedülálló lennék, nem egyet és nem kettőt kapnék meg, ha akarnék. Nap, mint nap kapok bókokat, szóval igen, így is lehet egy nő szexi.

A lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben.

2018. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet szexi.

De a kisugárzas, mozdulatok, nőiesség is nagyon sokat hozzá tesz még.

2018. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!