Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan férfi akire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi akire nagy a sima 52-es óvszer?

Figyelt kérdés
Miért gyártanak kisebbeket? Barátomat az 56-os is szorítja. 21 éves L.

2018. márc. 8. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennyire ostoba gondolkodást!

Neked talán nem lenne nagy az F kosaras melltartó?

Akkor minek gyártsanak kisebbet szerinted?

2018. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Nekem igen, hisz vannak olyan selejtek, mint én akiknek vékony a farka 3,5cm. Na ez az igazi szégyen!
2018. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, hogy ezzel egyszerűen csak provokálni akarod a vékony farkú férfiakat vagy szimplán ennyire buta vagy, de igazából mindkettő a saját szegénységi bizonyítványod, kislány.
2018. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Rám is nagy de szexshopban lehet kapni más méretezésűt is. Ilyen a Durex MySize sorozata pl. Felpróbálni sajnos nem engedik erre vigyázz :D
2018. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is a MySize-t használom, a 47-es is egy picikét nagy de azzal már át tudom "vészelni" az estét :)
2018. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ez eléggé megalázó, hogy az átlagos!! gumi is nagy és valami alul méretezettet kell használni. Az ilyet jobb ha elrejted a nő elől...
2018. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Engem is szorít.. sőt véraláfutásos lett tőle a brokim :D meg is ijedtem (igaz akkor még fiatal voltam, és csak poénból húztam fel egy óvszert, hogy milyen érzés)


Amúgy azért gyártanak különböző méreteket, mert mindegyik méretre van igény. eltérő méretekkel rendelkeznek a pasik, pont úgy mint a lányok a melleiket illetően. :)

2018. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. 26F
2018. márc. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondoltad volna hogy az óvszer NYÚLIK?! Ez csak kifogás naivkám!
2018. márc. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!