Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, titeket érdekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket érdekel egyáltalán, hogy a partneretek elélvezett-e?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 09:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Persze! Tisza lelki beteg vagyok ha az együttlét során nincs legalább 3 orgazmusa. :)
2018. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindegyiket érdekli, ezt nőként mondom.
2018. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Miért a párodat nem?
2018. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen érdekel. Enélkül semmit sem ér.
2018. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Sajnos nem mindegyiket érdekli, nekem is ez a tapasztalatom. 10 perc előjáték, -aminek a fele sz.pás- után, ha nem élvezek el, elkezdenek reszelni, aztán vége, mondván bocs, túl jó volt, nem tudtam tovább várni...

Hát kösz

2018. márc. 9. 09:40
 6/37 anonim ***** válasza:
96%
Az érzelmi analfabéta fuckboyokat nem szokta érdekelni. Az értelmesebb, úriember jellemű férfiakat viszont igen. De közülük is elenyésző, aki tényleg jól tud nyalni és el is élvezek, az eddigi szexpartnereim közül talán 10% volt képes erre :D Mondjuk nálam az orgazmus bizalmi kérdés is, tehát jól kell csinalnia + bíznom kell benne, szerelem is kell hozzá.
2018. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
91%
Én imádom akikor a nő élvez! Attól még jobban beindulok, és utána nincs megállás!
2018. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Én házasságban élek. Nekem a férjem csak annyit mond:-Most íyy jártál.( mert a nők bonyolultak stb )
2018. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
íyy=így
2018. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
kérdező, miután be nyögte hogy túl jó voltál, te mit csinálsz? volt már hogy azt mondat, hogy van kezed és szád és én is szeretném hogy túl jó legyen?
2018. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!