Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Biztonságos a szex ha gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztonságos a szex ha gumi nélkül csinálja valaki és csak az elélvezéskor veszi ki? mennyire van meg ilyenkor a teherbe esés veszélye?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
nem biztonságos, mert előváladékban is van sperma, szóval esély van a teherbeesésre (kisebb, de esély van)
2018. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
94%
100%... ez nem vedekezes!!! Hasznaljatok gumit! Vagy fogamzasgatlo tablettat vagy mi tudom en... manapsag mar annyi felekepp lehet vedekezni, ne bizzatok a veletlenre
2018. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Csináltam párszor, de csak pár percig. Amennyiben a párodnak nincs özép idő, és neked sem ömlik afarkad ból az előváladék, szinte 0 a valószínűsége a teherbe esésnek. Persze ez ember függő, de nálunk működik.
2018. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Én már 22 éve igy nyomom, és nem lett belöle gyerek! Persze vannak gyerekeim,de öket szeretük is volna. Egyébként valszinü hogy nem biztonságos,de nálam bejött!:-)
2018. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
100 ból 30 nő esik így teherbe évente. Szóval semmiképp nem biztonságos. 2016-ban én voltam a 30-ból az egyik. Mondjuk nálunk nem volt gond.
2018. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Pont így estem teherbe, nagyon nagyon nem biztonságos!
2018. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi sose használunk gumit és most gyógyszert se szedek, ha a barátom érzi hogy elfog menni akkor kiveszi időben. Lehet ezt jól és biztonságosan csinálni.
2018. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bevallom, én is csináltam már így párszor, a vége mindig Z volt, hogy hatalmas élvezet viszont napokon át netán heteken át idegességben, stresszben, imádkozva vártam már, hogy megjöjjön a menstruációm. Semmiféleképpen nem ajánlom, ha nem akarsz még babát. Ha nem olyan nagy baj, ha becsúszik, akkor nyugodtan (persze, gondolom nem ezért tetted volna fel a kérdést, hisz fiatal lehetsz). Röviden annyi, hogy védekezz, MINDIG - mégha a partner meg is próbál győzni, hogy vigyáz és időben kiveszi, ne engedd - nem ő neki kell megszülnie. Jobb előbb megelőzni a "bajt"! Ha az óvszert normálisan felhelyezitek akkor semmi probléma nem lehet. ☺️ Ennek ellenére hajrá.
2018. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!