Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, ha egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ha egy ilyen lány ilyen állapotban ott lenne a lakásotokon, kihasználnátok, vagy sem? Mit tennétek vele?

2018. márc. 9. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Naná, hogy megdugnám:)
2018. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem, soha nem tennék ilyet, kivéve ha a barát5nőm, és kapcsolatban vagyunk.


De egy olyan nő esetlenségét soha nem használnám ki. Rosszul is elsülhet amikor kijózanodik.


Bár lehet csak én vagyok túl lelkiismeretes...

2018. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én tuti nem. Egyrészt undorító amikor egy nő így leissza magát, másrészt, ha nem akarná, az végül is erőszak, nem?
2018. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőm akkor alap de az szerintem nem is kihasználás mert ismerem és tudom hogy nem bánná:) de egy idegen csaj lehet nem xd
2018. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőm akkor alap de ha ismeretlen akkor még nemi erőszak kategóriája
2018. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a barátnöm akkor miért lenne kihasználás? Ha nem akkor meg mit keres egy ilyen a lakásomban?
2018. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha annyira kiütötte magát, hogy nem is tud magáról, akkor nyilván nem, barátnővel se.

Ha csak annyit ivott, hogy felszabadultak a gátlásai tőle, ez esetben lehet róla szó.

2018. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha tetszene a csaj, és nagyjából sejteni lehetne a következményeket, akkor mérlegelés szerint döntenék. Ha semmi komolyra nem kell számolni, akkor szépen ágyba cipelném és megdugnám. Másnap a másnap problémája. Mindent kilehet magyarázni..
2018. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha még nem is a lakásomon, de volt már ilyen. Nem használtam ki, pedig aranyos volt. Lehet undorító is és aranyos is egy részeg lány. Sok mindentől függ. De ahogy sokan mondták előtte, ha barátnőm lenne, akkor lehet benne lennék.
2018. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem. Hazakísérném a szüleihez vagy a szobatársaihoz.
2018. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!