Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem engedem a barátomnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedem a barátomnak, hogy orálisan kényeztessen (? )

Figyelt kérdés

Nos, mieôtt még lefeküdtünk volna volt egy olyan megszólalása, hogy nem szeret nyalni. És ez nagyon megmaradt bennem. Én viszont tényleg csak csiklón keresztül tudok élvezni. Azóta többször is mondja nekem, hogy szeretné nekem csinálni, de úgy érzem nem tudnám élvezni, mert folyamatosan az lenne bennem, hogy nem szívesen csinálja mert nem is szereti. Csak azért tenné mert én tényleg mindent megcsinálok neki és semmire sem mondok nemet. Szóval egy ideje már ugye együtt vagyunk, szexelünk (távkapcsolatban vagyunk, amikor megoldható akkor lefekszünk) és eddig még sosem mentem el.

Nektek volt már valami hasonló eset? Hogyan tudnám ezt a gondolatot elûzni?


2018. márc. 10. 00:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem akar a párom kinyalni. elég rosszul éreztem magam emiatt, mert azt hittem velem van gond.


Mondjuk nekem egy szerencsém van, hogy szexelni nagyon jó vele, és hüvelyi orgazmusom is van, bár a csiklósat jobban élvezem. Próbáltátok már hogy szex közben izgassa a csiklódat, vagy esetleg te magad ?


Amugy nekem 2 évembe került hogy túltegyem magam azon hogy nem szeretne orálisan kényeztetni engem miközben én nem látok benne akadályt.


De szerintem próbáljátok meg. Lehet azóta megkívánta. Remélem így van és meglesz neked az ami nekem nem :)

2018. márc. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ez a világ…

Én meg szívesen csinálnám a páromnak, szeretem is, de mégsem igényli/engedi, mert 'undorítónak' tartja magát odalent. Tiszta baromság. Pedig állìtólag őstehetség vagyok. Mindig azt mondja, hogy inkább a farkamat akarja ott érezni.


Érdekes módon, szívesen csinálja nekem viszonzás nélkül. Persze hiába próbáltam ezerszer meggyőzni…


27/F

2018. márc. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Uh, ez de sza r!

Én el sem tudnám képzelni anélkül, mivel nekem is csak ugy van orgazmusom, plusz imádom az érzést. Hál isten,a párom imádja csinálni.

Én biztos, h nem tudnék olyan ffival járni, aki nem szeret nyalni. Nem tudom, mit csinálj, ez nagyon rossz szitu. Azért probáld meg megengedni, hátha jol sül el a dolog.

2018. márc. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Te is megcsinálsz neki mindent mert szereted.És mi van akkor ha nem a nyalás a kedvence?Lehet megkívánja vagy felspanolja majd, hogy te mennyire élvezed.

Engedd meg és közben ne rá gondolj hanem magadra.Ha annyira rossz lenne neki akkor úgy sem fogja csinálni.

2018. márc. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha felajánlja engedd meg neki. Èn is imádom ha nyalnak órákig is kèpes lennèk elviselni. Ha nem tetszik neki akkor legközelebb ugyse ajánlja fel újra. Mondjuk ha te kielègited orálisan akkor nem szèp ha ő nem viszonozza. Èn önző vagyok szex terèn amit adok azt szeretem vissza is kapni.
2018. márc. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem ha csak csiklón keresztül tudsz elélvezni, akkor minek neked a szex ferfival ? Megéri csak az összetartozás érzèséért és hogy mondhasd hogy van egy párod?

41 / nö

2018. márc. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
6# jó nagy fságot mondtál, a legtöbb nőnek nincs hüvelyi orgazmusa, akkor csak emiatt senki ne legyen szerelmes, meg ne szexeljen?... amúgy kérdező, van ilyen, én se szeretem az orált, de ha azt mondja, hogy neked nagyon szeretné csinálni, adj a dolognak egy esélyt.
2018. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó te mekkora egy primitív vénasszony vagy. Nem vagy kikormolva rendesen, mi?:D
2018. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*#6 közben írtak..
2018. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
az exemmel is igy volt. szerintem azert nem akart nyalni mert nem tudott, de aztan reszegen mindig kitalalta hogy o kinyal 😂 aranyos volt az elejen benazott, de mindig megdicsertem. a vegen megszeretett nyalni es nagyon felizgult tole, es mar jol is csinalta. sokat 69 eztunk. meg szerette a puncim izet is.
2018. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!