Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem engedem a barátomnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedem a barátomnak, hogy orálisan kényeztessen (? )

Figyelt kérdés

Nos, mieôtt még lefeküdtünk volna volt egy olyan megszólalása, hogy nem szeret nyalni. És ez nagyon megmaradt bennem. Én viszont tényleg csak csiklón keresztül tudok élvezni. Azóta többször is mondja nekem, hogy szeretné nekem csinálni, de úgy érzem nem tudnám élvezni, mert folyamatosan az lenne bennem, hogy nem szívesen csinálja mert nem is szereti. Csak azért tenné mert én tényleg mindent megcsinálok neki és semmire sem mondok nemet. Szóval egy ideje már ugye együtt vagyunk, szexelünk (távkapcsolatban vagyunk, amikor megoldható akkor lefekszünk) és eddig még sosem mentem el.

Nektek volt már valami hasonló eset? Hogyan tudnám ezt a gondolatot elûzni?


2018. márc. 10. 00:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#6-ekkora baromságot. Mi történt, régen volt szex?
2018. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem baromsag , tipikus olyan emberek esete , aki nem tudja miert fekszik le valakivel , ö csak csiklótekergetéssel tud , a baratja meg undorodik a nyalástól , namármost ez a valóság de teoretikusan szexelni akarnak mert igy szokas , szomszed is szokott .

Ezek nem tudnak szexelni mert nincs rá affinitasuk , a termeszet megoldotta h ne szaporodjanak tovabb

2018. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!