Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Tudni akarnátok e, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudni akarnátok e, ha a párotok (álmaitok pasija) kapcsolatotok előtt volt, hogy domináknak fizetett azért, hogy felcsatólhatóssal megdugják?

Figyelt kérdés

Azt, hogy álmaitok pasija szorozzátok fel hárommal...

A férfinak nincsenek homoszexuális hajlamai, inkább a dominancia miatt izgatta a dolog.

De lánytól függ, hogy mi izgatja. A Ti kapcsolatotok esetében például inkább az, ha egy picit Ő a dominánsabb.


Tudni akarnátok e erről? Valamint ha megtudnátok, akkor mi lenne a reakciótok?



2018. márc. 13. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Elhanynam magam.
2018. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Igen szeretném tudni, hogy ha ezt élvezi, megteszem neki, bár nem csináltam még ilyet.
2018. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Örülnék, ha merne ennyire őszinte lenni velem.
2018. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Persze hogy örülnék ha elmondaná mert ezzel is azt bizonyítaná hogy bízik bennem emellett felcsillanna a szemem hogy hátha én is csinálhatok vele ilyet 23/L
2018. márc. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
persze, jó lenne tudni erről, ne is legyenek titkaink egymás előtt. Mondjuk én örülnék neki, és ha kéri meg is dugnám :)
2018. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sose csináltam még ilyesmit, de simán belemennék bármibe, ami nem fáj és ami nem p**i-k**iszex.
2018. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

És felcsatolhatóval jól meg is **** :)

Néha beállok a férjem mögé, és (kiegészítők nélkül, akár ruhástól) tologatom a kerek fenekét, amin szegény hetero férjem teljesen ki van bukva, de már elfogadta :)


30N

2018. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Én azt gondolom, hogy ilyen eset elenyésző számban fordul elő. Ha már párja van egy pasinak, aki nyilván csaj, akkor el nem tudom képzelni, hogy előtte bármikor is ilyen marhaságra izgult volna, minthogy egy felcsatolhatóssal seggbeqrják.
2019. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!