Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak a pasimmal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a pasimmal?

Figyelt kérdés
Azon töprengek, hogy szakítok vele. 3 hónapja vagyunk együtt és katasztrófa vele a szex. Mindig csak este és mindig csak az ágyban akar szexelni. Ha felhozom neki, hogy jó lenne esetleg máshol is csinálni, mondjuk kocsiban, zuhanyzóban, lépcsőházban, mindig nemet mond rá. Most voltunk a hètvègén wellness szállodában. Bepróbálkoztam a szaunában a liftben, gőzfűrdőben, jakuzziban, de mindig csak elutasított. Ja és ide írjatok NE privátba. 20/L
2018. márc. 14. 14:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Minta a barátnőmről beszélnél. Furák ezek a fiatal pasik mostanság.
2018. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem egyeznek az igényeitek akkor szakits. Igy semmi ertelme.

Annyit azert hozzafuznek hogy kocsiban es zuhanyzoban rohadt kenyelmetlen! :D

2018. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Lépj tovább.
2018. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
Az enyém is ilyen. Csak ágyban kizárólag este alvás előtt hajlandó
2018. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#4 és te hogy állsz hozzá?
2018. márc. 14. 14:12
 6/24 anonim ***** válasza:
44%

Most komolyan az a baj, hogy nem akar közszeméremsértést elkövvetni? Zuhanyzó, konyhapult, mosógép OK. Esetleg az autó. Nade a többi?!


De azért nappal nyugodtan csinálhatná a lakásban. Mindkettőtök tőkéletlen. Persze, szakíts vele.

2018. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
#2: attól függ mekkora az a kocsi. A zuhanyzó miért lenne kényelmetlen? Okés, nem lehet a hátadon feküdni, de mellé meg tök izgalmas a szituáció.
2018. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%

Engem is rettentően zavarna,ez ilyen nyugdíjas felfogás.

Ha nem élvezed vele emiatt akkor szakíts.

Ha küzdeni akarsz,mert amúgy nagyon szereted akkor meg mond meg neki,hogy ezen vagy változtat vagy nem fog így működni.

2018. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Cseréld le vagy beszéld meg vele.... ha kell neki a szex változni fog.

Én voktam lépcsőházban, zuhany alatt, konditeremben, strand öltözőben. Hotel...És mozi páholyban is ... szó nem mindenki egyforma.

2018. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Még sokszor el kell mondani hogy a nők nem keresnek, és csak az ilyeneket találják meg. Én meg szeretnék mindig szeretkezni és nem találok ilyen nőt!
2018. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!