Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex az ex pasival miközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az ex pasival miközben új párom van?

Figyelt kérdés

1,5 éve szakítottunk közös megegyezéssel mert ki költözött külföldre most haza jött 4 hónapja. Kb 2 hónapja beállított és be hívtam egy kávéra majd másnap megint megjelent és szégyenlem és magam sem tudom hogy jutottunk ide de lefeküdtem vele kétszer is.Azóta folyamatosan kb minden nap élem jön a munkahelyemre és jön át aztán pár órát együtt vagyunk míg a párom nem ér haza (én délután 2-kor végzek a párom este 6ra ér haza) és este már semmi kedvem a párommal szexelni sőt van hogy az is kiborit ha este lefekszünk tvzni és elkezd cirogatni meg a mellemel játszani pedig szeretem legalábbis úgy érzem de az exem teljesen felboritott mindent.Az exem ha nincs itt felidegesit miért bukkant fel konkrétan gyűlölöm erre de ha meg vele vagyok olyan jó érzésem van.

Azt sem tudom mit tegyek hogy tegyek vagy hogy mit kéne egyáltalán csinálnom.

29/N


2018. márc. 14. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

"és magam sem tudom hogy jutottunk ide de lefeküdtem vele kétszer is"

Én viszont tudom, ugye segíthetek?

Úgy, hogy röviden egy ringyó vagy.

2018. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne tisztességes.
2018. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
29 évesen eddig összesen volt 3 párom mind hosszútávú kapcsolat de te tudod hogy én ringyó vagyok
2018. márc. 14. 16:19
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az egyik, vagy a másik. Ne hülyítsd a mostani pasidat, ha az ex kell.

Ha a mostani párod szeret, és hűséges, ne húzd,az agyát, hagyd ott és legyél az exeddel.

2018. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy nem akarom hülyiteni de szeretem ezt is azt is valamilyen szinten.
2018. márc. 14. 16:23
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem attól vagy ringyó, hogy hány kapcsolatod, netán hány partnered volt eddig.
2018. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba vagy ,csak te nem látod . Lelép a tag , te új életet kezdesz . Vissza jön a tag erre beterpesztesz neki , ő potyázik ingyen . A "párod" naív balek . Ki a ringyó ha ez így marad ? Dönts . Mi a jobb és kivel . Teljesen egyszerű . Állítsd választás elő a figurát ,lehet folytatná de lehet nem . Azért mert veled volt és újra lefektetek mindkettőtökről kiderült hogy nem fair játékosok vagytok . Innentől nincs egymás felé bizalom. Amennyiben kilépsz az új kapcsolatból ne mondj el mindent , nem megy és kész .
2018. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Nen azért vagy ribi mert ilyen kevés és komoly kapcsolatod volt hanem mert kapcsolatban dugsz félre.Szánalmas vagy hiába mentegeted magad.
2018. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy ez a kapcsolat már nem az őszinteségről,etikusságról szól!! Én férfiként soha nem csalnék meg senkit mástól is elvárnám.Aki így a másik szemée képes beléenézni,hát mit ne mondjak szép kancsó lehet.GRATULA hozzá. Nem igaz hogy nem lehet parancsolni önmagadnak.
2018. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nézd, nem baj ha még bele vagy habarodva az exedbe. Ha bírja a libidód a 2 pasit, csináld csak. De az nagyon gonosz dolog hogy az exed javára hanyagolod a párod, akkor inkább szakíts vele
2018. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!