Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha egy lánynak elmúlik a szerelem akkor már szinte szakítás után másnap akár képes egy másik pasival mutatkozni, miközben mi férfiak akár hónapokig, vagy akár van olyan aki évekig szenved miattuk?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Egy nő csak akkor szakít, ha már van kiszemelve neki másik pasi. A nők nem szeretik az üres járatokat. Olyanok, mint a majmok, addig nem engedik el az egyik ágat míg meg nem fogták a másikat, mert félnek, hogy leesnek.
2013. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Az első jól mondja. Ha egy nő szakít, akkor 99%-ban azért teszi, mert talált egy jóképűbb v gazdagabb pasit.
2013. júl. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zoliba' ***** válasza:
igen. A NŐK VÁLTANAK.
2013. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva: én akkor mondom ki a szakítást , ha már érzem, hogy "nincs remény" a kapcsolat megmentésére. A lejtőn már jóval azelőtt elindulok, nagyon sokáig őrlődök magamban, és próbálkozok, hogy megváltozzon a helyzet (például, hogy eltávolodtunk egymástól)...próbálom helyrehozni a dolgokat, leülök megbeszélni a partnerrel.

De ha azt látom, hogy az erőfeszítések ellenére sem változik a helyzet, egy idő után kimondom, hogy nincs értelme folytatni.

Mire ez a pont elkövetkezik, már túl tudok lépni a szakításon (mondjuk nekem is kell után még idő, amíg el tudom fogadni ezt). Hagyok magamnak időt, de utána képes vagyok újra nyitottá válni mások felé.

Szóval úgy két hónapig vergődök és őrlődök magamban, aztán szakítás, és kell még úgy egy két hét, mire újra tudok ismerkedni egyáltalán...


Amúgy nem minden csaj képes erre, hogy már másnap új pasival mutatkozzon. Ennek hátterében valószínűleg az lehet, hogy a lány már nem volt szerelmes, de már közben megismerkedett valakivel, aki potenciális partnere lehetett.

2013. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én azt mondom ha már menni kell,és TÉNYLEG nincs más megoldás, amikor már süllyed a hajó akkor nem ugrok addig amíg nincs mentőcsónak. és ez nem rib*nság,meg nem g*ciség, nem csalnám meg az előzőt, de ha már úgy áll a dolog hogy szétmegyünk akkor, miért ne beszélgethetnék, flörtölhetnék mással? 20L
2013. júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én egy baromi nagy kivétel vagyok akkor. Én amikor szakítottam a barátommal, nem azért tettem, mert már volt kiszemelve egy másik, akihez mehettem. Egyszerűen kihűlt minden, nem vonzódtam hozzá, nem éreztem jól magam mellette. Azóta is egyedül vagyok, de nekem most így jó.
2013. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Mi nők??? Ti férfiak.....???? Nme kéne általánosítani. Én nem egy nőt tudok aki több éve nem lábalt ki a szerelmi bánatból. Ahogy több olyan férfit is aki másnap már más ágyában volt. Ez nem nem kérdése....
2013. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Bár én pasiból vagyok, nem tapasztaltam még a nőknél ilyet. Az exem se ment még férjhez, anyám is 40 éve özvegy. Én viszont 16 éves korom óta soha egy napig sem voltam magányos.
2013. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!