Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A párommal elsőnek fogunk lefeküdni, sokat beszéltünk róla hogy milyen lesz.

Neki én már a 10. vagyok, nekem ő csak a 3.

Azt mondta szeretné, ha megkínoznéám, persze nem szado izére gondolt...:D

Csak hogy tudnám felül múlni a többi csajt?

Vagy esetleg ti milyen tuti praktikákat vetettek be az ágyban hogy szuper legyen a pasinak? :)


Köszönöm a válaszokat!!

23L



2018. márc. 14. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Van egy pár rossz hírem!

1) nem biztos, hogy akár a leggyengébb partnerét is felül tudod múlni

2) úgyse fogja elmondani soha a teljes igazságot erről

3) az ilyen irányú törekvések álltalánosak az önbizalomhiányos csajoknál


De hogy jót is mondjak! Veszel neki egy potencianövelőt. Pl GoldPower (nagyon ütős, egy fél is elég lenne), meg egy 10db os óvszert. Ja, és sikosító kellhet

2018. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
56%

El ne hidd már. Tuti nem volt 10 nője. A pasik ebben mindig túloznak. Jó ha 3 volt neki, de az is lehet, hogy még puncit se látott. Hidd el tapasztalatból mondom.

Amúgy csak adj bele mindent és kommunikáljatok. Az első nem biztos, hogy tökéletes lesz, de idővel összecsiszolódtok, ha figyeltek egymás igènyeire, vágyaira.

30N

2018. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jesszus... biztos vagy benne, hogy komolyan gondolod vele a dolgot?
2018. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Elnézést, nem is úgy fogalmaztam hogy felül akarom őket múlni, hanem legalább én is legyek olyan jó benne.

Sajnos sok tapasztalatom nekem nincs, neki van, és félek hogy nem lesz jó neki, hogy pl bénázok vagy jobbra számított.

2018. márc. 15. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj rá és élvezed minden pillanatát! A pasiknak általában mindig jo, nem lehet elcseszni! Ne agyalj- ok ugy sem tudnak :) Jó leszel! 29L
2018. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!