Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Milyen különbséget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen különbséget tapasztaltatok szex, punci terén szülés előtt kontra szülés után?

Figyelt kérdés

2018. márc. 14. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
A feleségem mindkettőt császárral szülte, így semmilyet. Még mindig jó kis szűk...
2018. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs különbség
2018. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon kitágult. :(
2018. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

nem hüvelyi uton szültem (sajnos) 13 óra kőkemény vajúdás után azonnali sürgősségi császár lett Életmentő műtét volt mert majdnem ott maradtunk a szülőágyon.



27. héttől elvoltunk tíltva szex téren mert a méhszájhoz közel volta méhlepény. szülés után 8 héttel tudtunk újra szexelni. mivel elég rég szexeltünk olyan szűk voltam hogy első neki indulásból nem is tudta a párom betenni. pedig nincs nagy neki.

a császár miatt nehezen nedvesek szóval ez így probléma.

kb 3. 4. nekifutásra sikerült a behatolás. Csillagokat láttam kb mintha 20. alkalommal veszteném el a szüzességem. páromnak is fájt mert nagyon szűk feszes és izmos volt a hüvelyem.

ma már nem kell annyit bénázni a nedvesedés is kezd helyre jönni (15 hónapja szűltem)

24N

2018. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elírtam bocsi "mintha MÁSODIK alkalommal veszteném el a szüzességem"
2018. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fèrjem szerint nem változot, nekem viszont szülès után jobb a szex mint valaha mert elötte nagyon szűk voltam.
2018. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk normál szülés volt, de profin varrta össze a doktor, jobb lett, mint új korában. :-)
2018. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem jó :( rosszul várták össze...
2018. márc. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én olyan szűk maradtam, hogy az új nőgyógyászom nem vette elsőre észre rákszűrésnél, hogy szültem, pedig hüvelyi szülés volt.


Mindenki más.

2018. márc. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!