Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én szeretném kipróbálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretném kipróbálni a 3-ast, de a barátom nem akarja. Hogy győzzem meg? 22L

Figyelt kérdés

Barátommal beszélgettünk a fantáziáinkról, és mondtam hogy engem régen izgat még valakit bevonni, először egy másik srácot szerettem volna, mondtam bárki lehet, de nem akart osztozkodni, amit meg is tudok érteni, de aztán mondtam hogy akkor legyen egy lány, akit ő választ, de még úgyse érdekli a dolog. Mondtam ha megcsinálja utána bármit megteszek neki, de ez is hidegen hagyta.


Nem fogom megcsalni, és tiszteletben tartom az akaratát, de csak szeretném meggyőzni hogy próbáljuk ki. Valami hasznos ötlet? Mivel vegyem rá?



2018. márc. 14. 23:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel. Nyilván monogámiában érzi jól magát. Ha erőlteted, akkor csak egy negatív élménnyel lesztek gazdagabbak.
2018. márc. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem lennél féltékeny a másik lányra?
2018. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem izgatja őt,akkor nem sok esélyed van sajnos. Esetleg menjetek el egy swinger klubba csak nézelődni,ott semmi sem kötelező,de találkoztok hasonló emberekkel,tudtok beszélgetni,iszogatni,hátha kedvet kap.
2018. márc. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy egy fiú csak ne nagyon akarjon hármast, bezzeg ha egy lány akar, abba kötelező belemenni. Hogy van ez?
2018. márc. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

emlékszem az ilyesmire:)

mindig bezártam az ajtót és eldugtam a kulcsot,mert amint a nő meglátta,hogy a másik az új nő puniját sokkal szenvedélyesebben nyalom mint az övét,vagy mint az éhező úgy csókolom már jött is a csapkodás,meg a-akkor látom,hogy felesleges vagyok-szövegek.

hidd el,a 3asnak mindig szakítás a vége,csak idő kérdése,de 1 éven belül.

persze ha ez a célod az is oké nekem.

2018. márc. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%
Ez vérciki.
2018. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan győzd meg? Mondd el neki szép lassan, hogy mit is tennél a szeme előtt a csajjal. Szájon csókolnád, nyelves puszit adnál neki, aztán a melleit szopogatnád, utána a köldökét nyalogatnád... Ha igazán pasiból van a barátod, akkor már nem is érdemes tovább részletezned, mert azonnal rávágja, hogy oké, legyen! :)
2018. márc. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy van-e valami olyan dolog ami nálad tabu az ágyban, nem is rám tartozik. A játék kedvéért tételezzük fel, hogy idegenkedsz a BDSM-től, taszít a dolog, egyáltalán nem hoz lázba, sőt úgy gondolod, hogy nem csak nem adna semmi plusz a kapcsolatotokba hanem elvenne belőle sokat. Most pedig próbáld beleélni magad, hogy olyan BDSM fétisű barátod van aki minden áron meg akar győzni arról, hogy kikötözhessen és elverjen, meg gyertyát csöpögtethessen a hátadra és hasonlók amit csak el tudsz képzelni. Neked hogy jönne le ez? Nekem úgy, hogy a fétise jóval fontosabb mint én és félnék is attól, hogy ha velem nem élheti ki akkor majd mással fogja. Innen pedig következik a gyanú, bizalmatlanság, a féltékenykedés ami egyenes út a tönkrement kapcsolathoz.


De, hogy tanácsot is adjak ha már a szövegelésemet végigolvastad. Először is ültesd le és beszéld meg vele, mond el neki, hogy miért akarod, miért izgat ez, stb. Aztán ha nem jött be próbálj felajánlani dolgokat, konkrétan, az ugyanis olyan tág és megfoghatatlan, hogy bármit megtehet veled. Esetleg tudd meg, hogy mi az ő fétise, csináljátok meg és akkor már hátha jobban hajlik a te kívánságod felé. Ha pedig még ekkor sem akkor vagy kapitulálsz és feladod vagy a a tiltott fegyverekhez nyúlsz hiszti, érzelmi zsarolás, stb. (bár egy igazi nő ezekhez sose nyúlna). Valamint megpróbálkozhatsz akkor azzal a felvetéssel, hogy ha már másik embert nem akkor legalább egy játékszert vegyetek be harmadiknak.

2018. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%
Mi egy pár vagyunk és szívesen állunk a rendelkezésetekre. Két legyet egy csapásra😁
2018. márc. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%
5-ös te nagyon tudatlan vagy ebben a témában. Mi voltunk már több féle felállásban mégis együtt vagyun hosszú hosszú éve
2018. márc. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!