Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért élvezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért élvezik jobban az anált, mint a hagyományos szexet?

Figyelt kérdés
Legalábbis én így hallottam, hogy jobban szereti a többség. Miért?
2018. márc. 15. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Talán azért, mert sokkal szűkebb mint a punci. De nem tudom,lány vagyok, és még sosem próbáltam az anált.
2018. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát én nem élvezem jobban. A punci sokkal jobb. Ujjazni jó a popsit amíg kutyapózban megy az akció, de amúgy csak a punci.
2018. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Mert a tiltott zóna mindig izgalmasabb. Ha a nő a legrejtettebb zugába is beenged, az azt jelenti, hogy teljesen kitárulkozik és maximálisan kívánja a pasiját. :)
2018. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Fizikailag teljesen más. Erre szokták mondani leegyszerűsítve, hogy szűkebb sokkal. Ez azért így nem teljesen igaz, mert a bejáratnál valóban jóval szűkebb, de belül már nem feltétlenül. Viszont más szempontból is más: kevésbé nedves, sikamlós, vagy például belül a felülete puhább, simább, mint a hüvelynek. Szóval röviden összefoglalva egészen más élmény, máshol és máshogyan ingerli a péniszt.


De legalább ennyire számít a tudat is. Izgató nagyon, ha egy lány vágyik rá, ott is magában szeretné érezni a farkamat. Még úgy is, hogy az anál azért macerásabb jóval, hiszen előtte ki kell mosnia magát hozzá, meg a behatolás pillanata is általában kellemetlen egy kicsit. Félreértés ne essék, ha látom, hogy egyáltalán nem élvezi a dolgot, akkor nem szoktam erőltetni. De jólesik nagyon, ha bevállalja időnként.

2018. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Honnan vetted ezt az orbitális nagy baromságot?????
2018. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

mert szűkebb a lyuk jobban szorítja a farkukat mint a punci

21 század új pinája a segglyuk

24N

2018. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

3as szóval ezzel azt akarod mondani hogy az a lány aki nem szereti az anális közösülést az nem is kívánhatja maximálisan a pasiját???

Ennyierővel meglehet fordítani. a pasi akkor kívánja maximálisan a nőjét ha engedi h a csja seggberakja.. jaah vagy az már nem mert buzzancsos? kérdem én ha az számotokra homis hogy Ti legyetek a befogadók az miért nem homis hogy úgy akartok közösűlni ahogy a melegek szoktam??

2018. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem élvezem jobban, de izgi, hogy megteszi a kedvemért
2018. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogok análozni, ki nem állhatok 48/f
2018. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, hogy jobban, egyáltalán nem szeretem. Ha a párom igényli, megteszem, de magamtól fel sem hoznám a témát.

30/f

2018. márc. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!