Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lakásos prostik akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lakásos prostik akik nem fogadnak romákat, azok mit csinálnak ha mégis megjelenik egy?

Figyelt kérdés
Kinek a hangjából nem jöttek rá...

2018. márc. 16. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom megkérik,hogy távozzon,ha ő mégis maradni akar,akkor lehet,hogy hívnak egy kis "segítséget" és az illető valóban távozni fog,de ezt csak feltételezem. Majd keresek olyat,aki nem fogad romákat és megkérdezem erről.
2018. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
77%
Nyugi, ugyanúgy lecopjàk. A legtöbb, aki ezt kirakja, csak azèrt teszi ki, h a rokonok ne hozzà jàrjanak (akik persze szintèn cigók).
2018. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, de ugyebár nem minden lakásos lány tart stricit... Sőt a többség vagy egyedül hírdet, vagy max. egy másik lány is van a lakásban.


Szerinted akik nem fogadnak roma származásuakat, azok azért nem fogadják csak Őket, hogy ezzel a "tipikus" problémás romákat is kiszűrjék, s inkább lemondanak ennek érdekében néhány normális roma vendégről... Vagy zsigerből undoeodnak tőlük és akkor sem fogadnák Őket, ha azok teljesen kifogásolhatatlanok lennének higiéniailag és viselkedésileg?


Majd amúgy leírhatnád, hogy mit mondott a lány.

2018. márc. 16. 15:26
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Nem hiszem, hogy egy természtes szőke, kékszemű, vagy egy ugyan fekete hajú, barna szemű, de hófehér bőrű lány cigány rokonokkal rendelkezne...
2018. márc. 16. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:
99%

Jézus, nehogy azt gondold, hogy nem ügyelnek a biztosnágra. Ez alap, hogy bár strici ma már nem jellemző de biztonságis személyzet alap.


Egy gorilla állat mindig ott ül a másik szobában, és ha a kedves roma fiatalember dicsakozik az ajtóban (egyébként gyakran video kapucsengő van, ki se nyitja az ajtót)

... akkor a gori kigurul, és egy roppantással összetöri Kalányos Dolan fejét.

2018. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Cigókat lassan a közértben se kéne kiszolgálni nem hogy leszopni.
2018. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
"Majd amúgy leírhatnád, hogy mit mondott a lány" Oké,majd leírom,ha el nem felejtem megkérdezni és válaszol is. Bár nem hiszem,hogy mostanában fogok menni prostihoz, valahogy nincs kedvem, egész héten terveztem,hogy megyek majd,most itt a hosszú hétvége,de nem mentem,meggondoltam magam.
2018. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Láttam amúgy egy tényleg kifogástalanul szép és igényes cigány lányt, Rosszlányokon, arccal.


Tényleg az akiről nehezen mondod meg, hogy az, inkább egy olasz klasszikus szépségnek tűnik... de 90%, hogy cigány lány.


Na ő pl kiírta hogy nem fogad romákat. Gondolom volt velük rossz tapasztalat.


(Egyébként nekem van egy cigány lány ismerősöm, ő nagyon okos, a doktorit csinálja. Na öróla sem tudnám megmondani, pedig putriról jött borzasztó szegénységből. Nyilván gyűlöli ő is a putris alja cigókat)

2018. márc. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!