Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor mit akar tőlem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Teljesen elvesztettem a fonalat.

23 évesek vagyunk mind a ketten, de ő még szűz. Pár hónapja vége lett egy 5 éves kapcsolatomnak, és akkor utána megbeszéltünk egy barátság extrákkal dolgot. Azóta se volt köztünk semmi. Egyetlen egyszer találkoztunk, mert ő sosem ér rá.

Viszont olyan, mintha féltékeny lenne. Ha mással találkozom, és az sem tetszik neki ha mással beszélek.

Most akkor mit akarhat tőlem? Mert én már ott tartok, hogy semmit..annyit vártam rá..


2018. márc. 16. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Vege lett az 5 eves kapcsolatodnak es bealltal rogton kvanak. Gratulalok!
2018. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem álltam be... Azóta nem voltam senkivel. Kapcsolatot nem szeretnék, picit sok volt.

Csak vele szerettem volna összejárni, illetve eljárni helyekre.. de még ez sem jött össze :D

2018. márc. 16. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Beijedt.
2018. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!