Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pasinak miért ciki ha van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasinak miért ciki ha van vibrátora, mig egy nőnek miért nem?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

azért mert minek egy palinak vibrátor ????

Egy nőnek teljesen természetes hogy ezt azt dugdos a pinájába mert így van kitalálva, de egy férfi nem

2018. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Azért, amiért egy nőnek minek műpina? A homiknak van áltában, gondolom ezért.
2018. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem feltétlen :) Igazából attól függ mennyire van ott egy ember a szexkultúrában. Ha már tapasztalt vagy, tudod mi jön be egy nőnek és rengeteg nőnek nagyrészt csiklón keresztül van orgazmusa.

Ugye szex közben lehet izgatni a csiklót, de mennyivel egyszerűbb egy vibrátorral. Erre van kifejlesztve, stimulálja a csiklót, nagyobb élvezethez vezet.

Sokaknak furcsa lehet, de gondoljunk bele. Ha nagyon jó vagy akkor is lehet még fejlődni, elvégre ezeket a dolgokat azért találták ki, hogy a szexuális élet még jobb legyen. :)


F/22


ui.: Nem rendelkezem vibrátorral. :D

2018. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Ez csak azoknak ciki, akiknek az IQ-ja 80 körül van. Miért ne lehetne egy pasinak vibrátora? Először is, jól lehet vele izgatni a péniszt, vagy ha a pasi nyitottabb, akár a prosztatáját is masszírozhatja vele.


Az én páromnak például kisebb gyűjteménye volt, amikor megismertem:

[link]

[link]

[link]

Illetve van erényöve is:

[link]


Amikor szegény remegve mondta el nekem, hogy ő ezt szereti, sokkal inkább örültem annak, hogy ennyire ismeri a saját testét és hogy ennyire nyitott, mintsem azon filozofáltam volna, hogy mekkora gáz. Elég szomorú szerintem, hogy a férfiak még mindig itt tartanak, hogy nem merik csinálni, mondván az b_zis.

2018. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Bárcsak lennének ilyen lányok,mint a 4-es ...
2018. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Mert b*zis.. egyértelmű.. undorító, gáz, ciki. Nem a férfinak vannak ezek kitalálva. Utolsó, a srácnak mázlija volt veled, mert ha kb. bármelyik másik csaj lett volna ott a helyedben biztos ott hagyják.. szóval erről ennyit.
2018. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, így van ahogy mondod. Az erényövet én is régóta ki szeretném már próbálni, de nem vettem még mindig meg, mondván biztos kinéznek majd mert ez nem egy megszokott dolog. Tudom már weben is lehet rendelni, de ezt valahogy jobban szeretném előtte látni is.
2018. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Mert a pasiknak műpinájuk van,már ha segédeszköz kell.
2018. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

A segedeszkozokrol ez a velemenyem:


Ha ferfinak van, nem TUD not szerezni.


Ha nonek van, nem AKAR ferfit szerezni.


Ezert ciki ha ferfinek van :)

2018. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Srácok, ne már, ezt annyira rossz olvasni :(
2018. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!