Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szoktak ilyet csinálni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktak ilyet csinálni? (Ainek vibrátora van)

Figyelt kérdés
El szoktátok játszani (a vibrátorral), hogy valakit orálisan kielégítetek?Mielőtt félreértené valaki, nem bunkóságból kérdezem, komolyan gondoltam a kérdést, elmagyarázom miért. Alapvetően arra lennék kíváncsi hogy amikor orálisan kielégítetek egy férfit, azt azért csináljátok hogy neki jó legyen, de ha nem ,,kellene” ezt csinálni soha nem csinálnátok ezt. Vagy szívesen. csináljátok ezt. (És ebből következik a kérdésem) Mégegyszer kihangsúlyoznám hogy teljesen jóindulatú a kédés, csak jobban szeretném megérteni ezt a dolgot.

2018. márc. 16. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj fordítva! Te kinyalnál egy műpuncit?😃
2018. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer csináltam, a barátom kérte, közben ő meg rajtam dolgozott. Úgy élveztem, de szimplán, egyedül, visszajelzések nélkül nem hiszem, hogy nagyon izgatna.
2018. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Az emberek szerinted miért vesznek szexuális segéd eszközöket,hogy nézegessék? Nyilván olyan nem fog mű brét nyalogatni,szopni aki csak a párjának akar örömet okozn,mert ez így személytelen.Ám olyan lány aki imád orálozni és vágyik is rá hideg vérrel rá bukik. Semmi kétség.Ezek a lányok azok akik igazán szívből es jól is tudnak szopni mert élvezetből teszik.
2018. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Teszem hozzá sajna ezekből a lányokból nagyon kevés van,pedig rám férne 1 ilyen!!!!!!
2018. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasszokat. Jogosak az észrevételek :D
2018. márc. 16. 10:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A válasz valahol az eddig elhangzottak között van szerintem. Én már "szoptam le" műpéniszt is, amikor nagyon fel voltam izgulva, és vágytam rá, hogy valami a számban legyen. De azért egy hús-vér férfi mellett sokkal könnyebben és gyakrabban kívánom meg a dolgot. ;)
2018. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

áhh, kellett három elolvasás hogy leessen mit akarsz kérdezni.


Elsőnek azt hittem, hogy szopás mellett használtok e vibrátort, amire persze igen a válasz


Másodjára nem értettem, hogy egy vibrátort miért raknál a szádba, hogy kirezegtesse a fogadat?


Harmadjára, hogy te valami műfarokra, dildóra gondolsz elsősorban, egy pénisz formájú valamire, mert ha ismernéd, akkor tudnád, hogy a legtöbb vibrátort nem pénisz formájú, hanem azok vibrátorok, ami főleg csikló (vagy G-pont) izgatásra vannak kitalálva.

Szóval, hogy van egy műfarkad és azon gyakorlod a szopást, és esetleg így masztizol.

Szerintem ez egy teljesen normális dolog egy lánynak, hogy kipróbálj milyen lenne ha...

2018. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szoktam a vibrátort szopni. Minek? Én azt szeretem a szopásban, hogy akinek csinálom, az totál beindult tőle, egy igazi hús-vér pénisszel van dolgom, neki okozok ezzel örömet, és az, ahogy érez közben, én magam is attól felizgulok. A vibrátor soha nem pótol egy igazi f..rkat. Semmilyen téren.
2018. márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasszokat!
2018. márc. 16. 19:17
 10/10 A kérdező kommentje:
12:12 Igaz hogy nem vagyok otthon a témában, és értem hogy miről beszélsz, de van olyan is, amelyik hasonlít a péniszre, nem? Vagy ezekszerint az nem ,,elterjedt”? Hanem inkáb ami ilyen fura hosszúkás valami egy gömbbel? Igazából mindegy is :D A kérdésre megkaptam a választ, köszönöm!
2018. márc. 16. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!