Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagosan mennyi ideig tart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan mennyi ideig tart nálatok legtöbbször a szex?

2018. márc. 17. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Változó. Van hogy gyors menet,van hogy 2-3 óra. Hangulat,idő,kedv,vonzalom,sok minden kérdése.
2018. márc. 17. 17:28
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
átlagosan 27 perc 33 másodpercig, ha csak a genitális kontaktusokat számolom. Ha a pettinget és az orális szexet is számolom, akkor 53 perc 17 másodpercig. Mindig ott van nálam a kockás füzet és a stopper óra, hogy hibátlan statisztikai adatok birtokában legyek.
2018. márc. 17. 18:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs előjáték, akkor 10 perc-negyed óra, előjátékkal pedig kb. fél óra, vagy némivel kevesebb. Nőként nagyon gyorsan csúcsra jutok, nekem bőven elég pár perc az orgazmushoz, fél órás együttlét alatt legalább 3 orgazmusom van és ha ettől tovább csinálnám, az már inkább fájdalmas, kellemetlen lenne, mint élvezetes.
2018. márc. 17. 18:33
 4/12 anonim ***** válasza:
10p körül
2018. márc. 17. 19:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Előjátékkal olyan 1 vagy másfél óra,de ebből az aktus maga 30-40 perc.
2018. márc. 17. 19:44
 6/12 anonim ***** válasza:
kb 1 óra
2018. márc. 17. 19:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Az első orgazmusig 1-10 perc, a második orgazmus 5-10 perc a harmadik 15-20 perc.

A komplett szex 15 perctől 3-4 óráig, szabadidő, izhalmi állapot, helyzet stb kérdése.

Reggel meló előtt max 10-15 perc, hosszú hétvégén, nyaraláskor 4-6 óra kisebb szünetekkel.

2018. márc. 17. 20:04
 8/12 Noren1989 ***** válasza:

10-12 perc mindenestől.

Sorozatèlvező a pàrom, ès baromi gyorsan elmegy.

2018. márc. 17. 20:08
 9/12 anonim ***** válasza:
20-30 p
2018. márc. 17. 20:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát általában attól függ mennyi idő kell a nőnek az elélvezéshez mert én csak utána gyúrok a saját befejezéshez, ez átlagosan előjátékkal együtt 20-40 perc szokott lenni. 27/F
2018. márc. 17. 20:17