Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előíteletesség és butaság azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előíteletesség és butaság azt gondolni, hogy amelyik felnőtt férfi szűz azzal nem lesz élvezetes?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Előítélet, de azert némi alapja lehet. Gondolj bele, te ugyanolyan ügyes voltal kezdőként, mint most? Szuzzel is lehet jo a szex, de azert mas, ha valaki mar tapasztaltabb.
2018. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van egy kor , amikor már kissé késő.

Tapasztalatot kell szerezni, megtanulni mi a jó a nőnek :)

Ha most egy 25-26 éves férfi szűz , akkor nyilván az elsőt viszonylag kevés ideig fogja bírni és körülbelül tétlen lesz , mert nincs tapasztalata.

2018. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolom nem lesz egyből profi, de abból kiindulni, hogy szar lesz elég nagy butaság. Meghát mindenki volt már kezdő és szerintem nagyképűség ezért leírni valakit meg elutasítani.
2018. márc. 17. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az első alkalmamkor egyáltalán nem élveztem el korán, pedig eléggé tartottam ettől, s mivel nagyon lelkes voltam tudtam a nőnek is orgazmust okozni... Azért a szex nem atomfizika.

Viszont volt depressziós korszakom is és akkor nehezen állt fel, nem teljesíttem jól. Pedig ez tavaly volt 26 éves koromban. 20 évesen ezexeltem először és monthatjuk, hogy akkor jobb voltam. Most ismét formában vagyok, de kijelenthető hogy vannak a tapasztalatnál fontosabb tényezők, főleg a lelkesedés és hozzáállás mivel a szex önmagában egy nagyon egyszerű dolog.

2018. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Idővel belejöhet, de eleinte nyilván nem lesz élvezetesm

Ez nem butaság, hanem triviális.

2018. márc. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!