Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, mennyire szeretit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mennyire szeretitek, ha a párotok pénisze eléri a méhszájat? Mennyire kell ezzel óvatosnak lenni? L 25

Figyelt kérdés
Én imádom ezt az érzést, meg is szoktam kérni, hogy még.nyomja egy kicsit...okozhat bajt ha nyújt egy kicsit? 18.3 van neki, néha koppanó hangot is hallunk, de nem szokott fájni.

2018. márc. 17. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Szűz vagyok de szeretnèm megtapasztalni💕
2018. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Én is szoktam érezni, ha nagy a lendület, de inkább kellemetlen mint kellemes érzés.


Úgy tudom, hogyha durvábban megnyomja, és esetleg sérülést okoz, abból rák is kialakulhat.

2018. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Atya ég.. ezt nem tudtam..egyszer volt hogy vérzett :/
2018. márc. 17. 21:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is imádom.
2018. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Jó ég, nehogy már ettől rákja legyen....
2018. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem elég nagy van,ezért nem szoktam tövig nyomni.De nem hinném,hogy rákot okozna.A hpv vírus okoz rákot.
2018. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Jó, nem hiteles forrásból hallottam, nem kell felháborodni.

Lehet nem okoz rákot... nem vagyok nőgyógyász!

2018. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Miért ne okozhatna? Én pontosabban így tudom: kisebesedhet és abból kialakulhat bármilyen egészségügyi probléma. Lehet hogy nem pont rák, de mondjuk egy méhszájseb simán. Amiből pedig később akár rák is lehet... irtad is hogy vérzett és az már nem jó jel. A test akkor vérzik, ha valami nincs rendben -leszámítva a menstruációt persze :) szóval én vigyáznék, de legalábbis körüljárnám a témát, több orvost megkérdeznék.

(Nem tudom miért írtam ide, mert ez az egyetlen dolog amitől biszeregni kezd a fejem és rosszullét fog el ha rá gondolok. Mármint ettől a mehszájat éri a farok témától)

2018. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem azt az érzést, olyankor beljebb megy
2018. márc. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!