Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, hogyan szeretitek jobban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan szeretitek jobban, ha a nyakról le van szedve a szőr vagy ha természetes?

Figyelt kérdés

Tehát az arcomon 5-6 mm-es borosta van és a nyak résznél nincs lenyírva illetve azon gondolkodom, hogy eltávolítsam e, mert nem szakállról van szó hanem kicsit hosszabb borostáról.

Nők melyiket szeretitek inkább? Ha le van nyírva, vagy természetes?

Megjegyzem nem szőrcsomókra kell gondolni, csak nem csupasz a nyak hanem 5-6 mm-es szőr van rajta, és persze nem az egész nyakon tehát ne úgy képzeljétek el hogy az egész nyakam plusz összeér a mellszőrömmel (ami nincs) hanem az állkapocs alatt van.



2018. márc. 16. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább ott ne legyen semmi, de tetszik a szakáll meg a borosta is
2018. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, de attól tetszik nekik. Szerintem az fontosabb, hogy az arcodhoz jól áll e a borosta.
2018. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

babapopsi simát szeretem

a borosta nagyon szúr főleg ha nyal a pasi

szóval inkább legyen borotvált vagy simogatóan szőrős de borostás ne

bár nem minden pasinak áll jól a ször

a fanszőr legyen rövidre nyírt vagy gyantázott de az se legyen borostás mert nagyon kitudja dörzsölni a puncit és 15-2 hétig szenvedés van az irritáció miatt

24n

2018. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!