Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kb. hányadik randin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kb. hányadik randin szoktatok lefeküdni a fiúval?

Figyelt kérdés
... ilyenkor van minden? pl. orál (is), vagy arra csak később kerül sor?
2018. márc. 17. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Az függ attól milyen az srác :)Mennyire erős a vonzódás :)

Volt hogy első randin de volt hogy 4. 5.

Minden volt van mindíg :)

22L

2018. márc. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Volt,amikor második találkozáskor volt szex.
2018. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha első látásra szerelem akkor randi vegen vagy masodik randin. Ha annyira nem vonz, de azert bejon akkor 3-4. randi.
2018. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ, volt már egyéjszakás kalandom, szexkapcsolatom is, ezeknél nyilván első alkalommal, ha viszont komoly szándékkal találkozunk már elsőre is, akkor szoktam várni 4-5. alkalomig.

21L

2018. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Az elsőn szoktak. Nagyon ritka manapság az olyan lány, aki nem adja könnyen magát. Tisztelet nekik.. bár tudni lehetne melyikek azok.. hinni én már nem tudok egynek sem. :D
2018. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
#5 Miért több attól valaki, hogy nem szexel egyből? Te is egyből lefekszel velük, magyarul bort iszol és vizet prédikálsz.
2018. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Párommal 1 hét után lefeküdtünk, és nagyon jól tettük, mert hamar kiderült, hogy szexuálisan is össszeillünk. 6 éve együtt vagyunk, esküvőt, gyereket tervezünk.

De ő volt az egyetlen, akinek ilyen gyorsan adtam magam (kivétel persze az egyéjszakások, ott tudtam, hogy nem akarok semmi mást tőle). Volt, hogy 1 hónapot is vártam. A pasin is lehet látni, hogy elitéli e, ha egy csaj gyorsan odaadja magát.

2018. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

6# az azt jelenti, hogy mással is lefekszik nagy valószínűséggel az első randin.. gáz.

Ha én lefekszem vele, eleinte dicsőség, mert igen, felszedtem én vagyok a férfi, én vadászok, te csak hagyod magad.. na már most ha mindenkinek hagyod magad, az gáz, de ha én jó vadász vagyok az annyira nem.. érted te, csak nem akarod elfogadni.

Mint írtam eleinte dicsőség, de utána már beleun az ember, mert kb. normális lányt nem találni, csak szerencsével, jókor kell lenni jó helyen. Na peace.

2018. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

#8 érted te, csak nem akarod elfogadni


Persze, hogy értem, csak már nem abban a világban élünk, hogy férfinak szabad összevissza szexelni, nőnek nem. Mindenki azt csinál, ami neki jól esik, és olyan dologért főleg ne ítélj el másokat, amit te magad is megteszel, mert ezzel inkább magadat teszed röhejessé, primitívvé, a nők nem fognak komolyan venni, senki nem szereti a kettős mércét. És az emberek értékét nem a szexuális életük határozza meg.

2018. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

9# Kit érdekel milyen világban vagyunk, ha én undorodok a r***ncoktól? Csináld azt amihez kedved van, de én akkor is szánalmasnak foglak gondolni.. ennyi az egész.

Tudod amelyik zárat minden kulcs nyit.. az egy rossz zár, amelyik kulcs minden zárat.. na az egy jó kulcs.

Ez teljesen így működik a valóéletben is.. a férfi van, hogy szenved egy nőért, nem kapja meg, de aztán a kis csaj gondol egyet mert meglátott egy hűdecuki srácot, és nyitja a lábát. Hányinger az egész.

De kiemelem megint, tisztelet a kivételnek.

2018. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!