Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hányadik találkozón érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik találkozón érdemes lefeküdni valakivel?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja vagyok távkapcsolatban egy fiúval eddig 2-szer találkoztunk, és már mostanában tervezzük az elsőt nagyon szeretem és érdekelne mások véleménye is. Várjunk még vele vagy ne? Ja és milyen védekezési módszert érdemes használi? Én az óvszert fele hajlok mert ugye ez lenne az első és sajnos nem sűrűn találkozunk. És ha óvszer milyen fajta a legjobb? (Tudom hogy tele van ilyen kérdésekkel a net de nem igen találtam a helyzetre illő választ.) Értelmes válaszokat várok köszönöm. :))

2017. júl. 21. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy elég idő telt el akkor hajrá :) Én a lifestyles skynt szeretem mert nincs büdös gumi szaga és alig érezni. 27/F
2017. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az jó ha alig érezni. És mennyire véd?
2017. júl. 21. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Mit kell ezen problézmáni annyit,mikor,hol,miért.

Basz ha kívánod,vannak érzéseid, akkor feküdj le vele,ha nem akkor hagyjd ott! Különben is mit gondolsz,mire vársz,lehet szimpi a gyerek,de az ágyban meg nem jó,nem felel meg. Minek húzni halasztani az időt? Lefeküdök,jobban megismeritek egymást,aztán,utána könnyebb dönteni,vele vagy nélküle. Nem kell túlkomplikálni a dolgokat.

2017. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tali nélkül szexelek.
2017. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs rá általános szabály. Amikor mindketten szeretnétek.
2017. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. júl. 22. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!