Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljon az, aki szőrös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon az, aki szőrös puncival érzi szexinek magát, de a csapból is az folyik, hogy a csupaszra van csak kereslet?

Figyelt kérdés

Mármint a szőrös alatt a bikinivonalon belüli ilyen-olyan variációkat értem.

Szóval nem azt mondom, hogy tiltakozom a csupaszság ellen, de úgy tényleg nem érzem szexinek magam. Pláne ha az érzékeny bőröm miatt nem is szép úgy...


A volt barátomnak bejött, de úgy tudom a többségnek nem szokott....

Na ti mit tennétek? Fazonnal ismerkednétek, vagy csupaszan, hogy majd szépen lassan megnövesztve bepróbálkoznátok?


2018. márc. 19. 11:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Úgy éld az életed ahogy neked kényelmes. Ha nem szereted csupaszon akkor ne légy megalkuvó. Mindenki mást szeret, és lesz olyan aki pont azért van oda amit te szeretsz hordani. :) 28F
2018. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szőrös. Vagy elfogadja, vagy nem, ez az ő döntése.
2018. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Ne legyen buta.


A fazonos punci (általában) a legszexibb.


28f.

2018. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit akarsz. Akinek nem tetszik az vagy megszokja, vagy megszökik. Lányként úgy is könnyebben válogathatsz. Szóval ebből nem értem miért kell ügyet csinálni. Ez olyan dolog kicsit mint, hogy "a csapból is az folyik", hogy a lányok a gyúrós fiúkat szeretik. Sok lánynak valóban az tetszik, de mégsem gyúr az egész ország. A nélkül is jól elvannak egymással az emberek. Úgy mondom, hogy én a vagy a nagyon trimeltet, vagy a nakedet szeretem és én magam bár nem gyúrok, de kifejezetten izmos vagyok. Nem gondolnám ,hogy ez határoz meg engem és ezt mindenkinek szeretnie kéne. Számomra sem ez határoz meg egy lányt. Nem az alapján fog senki dönteni, hogy mennyire van megnyírva valaki odalent.
2018. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Mit csináljon? Ne a gyik-en olvasgasson ilyen témában! :D

Semmi baj vele. Szexeltem én már szőrös puncis lánnyal írtó jókat! :)

2018. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
24%

Nyáron tisztálkodjon gyakrabban, különösen a szőrős részeken... Illetve ne várja el az orált, ha mindenhol szőrparádé van, mert sokan nem bírják, ha a szájukba kerül a szőr.


Persze ez a szőr-dolog az amiben sosem lesz egyetértés - egyik nemnél sem - van akinek ez a jó, van akinek az. Én azért nem kedvelem a szőrparádét, mert a gyerekkorom világára emlékeztet (pontosabban inkább az az előttire, csak akkor még az volt a felfogás/divat), ugyanezért utálom a szigorú középkorú nőket szigorú öregnéni-hajjal, a cigarettát, a rádiót, azokat a tipikus zúgó tévéket és mindent ami emlékeztet arra a tipikus posztkommunista '90-es évek közepi világra ami akkor ('90-es évek elején születtem) engem elborzasztott kisgyerekként.


Kis szőrrel semmi baj (bár az is inkább a szeméremdombon legyen, de a lényegi részen), de az ilyen '80-as évekbeli szőrbugyi már túlzás. A mostani öregasszonyok ugranak be róla és ez nem jó.

2018. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem érzed vele magad szexinek, mert rohadtul bizonytalan vagy miatta.
2018. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
50%
Magyarország posztkommunista ország, szóval most is tipikus posztkommunizmus van. Én a 80-as és 90-es években voltam gyerek. Nem sok különbséget éltem meg gyerekként a 80-as és 90-es években. 2000 után már elkezdett nagyot változni a világ, de még érezni, hogy ugyan az a posztkommunizmus van. Ami eleve rossz kifejezés mert nálunk nem sokáig tartott a kommunizmus, illetve még az sem volt igazi kommunizmus. Nálunk szocializmus volt.
2018. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Annak legyen szőrös a puncija, semmi gond nincs ezzel....
2018. márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
24%

Nálam kizáró tényező,nem szeretem.

Max egyszer lefeküdnék veled,de amúgy soha többet ha hiányom lenne.

Ez méár alap,hogy csupasz vagy amit szeretek az a ,,leszálló pálya",az szép,de ha eg van hagyva az k..va gáz.

2018. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!