Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon hamar elmegy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hamar elmegy a párom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekem volt 2-3 partnerem előtte, neki viszont én vagyok az első, mindig nagyon hamar elmegy az első-kettő akár harmadik orális kielégítsnél és mire eljutnák odáig hogy akkor vagjunk bele a dolgokba akkor meg feláll neki de időval lankad mert elidegeskedi higy ugysem birja majd sokaig pedig már kétszer összejött és elég sok ideig bírta próbáltam minél nyugodtabb hangulatot kínálni neki de egyszerűen nem akar összejönni kb.1 hónapja kezdődött el. Értelmes válaszokat várok, előre is köszönöm. 19L

2018. márc. 21. 19:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem itt megállt a tudomány. Harmadjára is gyorsan elmegy, erre nem tudok mit mondani. Viszont téged nagyon tisztellek, hogy ilyen türelmes és megértő vagy. Nem tudok mást mondani, mint hogy ebben a szellemben tovább. Egyszer csak levetkőzi a szorongásait. Ha pedig ilyen segítőkész és rendes vagy továbbra is, akkor biztos könnyebben fog ez oldódni. Szerintem azt meg kéne próbálni, hogy csak 2x csinálni neki, aztán meg a harmadiknál elkezdeni. De lassan, megpróbálni neked irányítani, hogy annyira gyorsan ne mehessen el. Ha sikerül egy kicsit hosszabbra nyújtani mint amilyen szokott lenni, akkor meg játszd el, hogy te is elmentél, vagy, hogy legalább a közelében voltál. Tudom ez szörnyen hangzik, de legalább lenne sikerélménye és lehet kicsit megnyugodna, hogy meg lehet ezt csinálni.
2018. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2%
Gyenge az idegrendszere,esetleg orvosi segítség nem ártana.
2018. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom ajánlani,hogy a behatolást követően vedd át te az irányítást. Legyél minnél lassabb és finomabb közben. Akkor az talán segít. Illetve aktus közben mikor már a határ felé van,álljatok le egy kicsit (igen ezt lovaglóban jobb kivitelezni). Ez is hasznos lehet. Ezen kívül mikor maszturbál,mindig(!!!) húzza az időt. Ne menjen el gyorsan és tanuljon sokat a kontroll-ról. Ezeket tudom javasolni! Valamint amit az egyes mond. Dícsérgesd nagyon a teljesítményét,a technikáját és kicsit meséld el neki,hogy már nagyon közel vagy a csúcshoz.
2018. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen csak közben nincs szívem hazudni neki, nagyon türelmes vagyok és nagyon jó volt az a kétszeri alkalom és szeretném elérni hogy mindkettőnknek jó legyen és hogy ne görcsöljön ezen.
2018. márc. 21. 20:07
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Nincs semmi önkontrollja ? Az élet más területein milyen ? Türelmes , vagy hebrencs , könnyen haragvó?
2018. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Írasd le! de vigyázz, mert ha túlissza magát akkor nem áll fel! 2-3 pohár pezsgő vagy bor elég. Ha girnyó akkor 2 pohár.
2018. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Türelmes és nyugodt ember probalja kontrollálni és nagyon sajnálja és megprobal mindent ezt én is tudom csak ez a tehetetlenség, és bízom benne hogy egyszer összejön.
2018. márc. 21. 20:39
 8/21 anonim ***** válasza:
21%
Volt 2-3 partnered? Most ilyen nehéz eldönteni?
2018. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
De miért elégíted ki előtte 2x orálisan? Harmadszorra azért nem áll mar neki fel mikor berakja, mert olyankor intezmnzivebb ingerek kellenek (mint pl a sz@pás) és mikor abbahagyod egyszerűen lelankad. Legközelebb egyszer kielégíted próbálja sokáig tartani magát, majd másodszorra csak felállítod neki a szaddal, és rakja be utána. De az is működhet hogy nem elégíted ki előtte hanem majd benned megy el. Aztán másodszorra majd tovább bírja (remélhetőleg).
2018. márc. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De ez a baj hogy eloszor kb 2perc sz*pás után elmegy, és másodszorra is ugyanez van.
2018. márc. 22. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!