Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt barátnőmmel már 7 hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőmmel már 7 hónapja nem vagyunk együtt de még mindig szeretem ez normális?

Figyelt kérdés
ő már engem nem szeret legalábbis úgy látom viszont ha kavarok is valakivel vagy bármilyen lánnyal csinálok bármit akkor is úgy érzem magam mint hogy ha meg csalnám őt és bűntudatom lesz hol ott nincs is már velem ez miért van? meddig lesz ez így ?
2018. márc. 22. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
addig lesz így míg fel nem nősz. Időközben ne felejts el tanulni abból ami veled történt, és a jövőben meg kell tanulnod nem elkövetni ugyanazokat a hibákat melyeket elkövetted amikor a volt barátnőddel voltál együtt.
2018. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem követtem el akkora hibákat hogy ne lehetett volna őket helyre hozni sőt .
2018. márc. 22. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem normális.


Egyszerűen szabadulj meg azoktól a dolgoktól, ami az exedhez köt és keress mást idővel.

2018. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg normális. Azért mert te egy ragaszkodóbb alkat vagy és mélyebb érzéseid vannak nem kéne, hogy mások leszóljanak, hogy ez nem normális, mert az ő érzéseik nem olyan mélyek. Ilyet mondani, hogy nőj fel... Köze nincs a felnőtté válásnak ahhoz, hogy valaki monogám alkat és nagyon szeret valakit és ragaszkodik hozzá. Bár sokaknak azt jelenti a felnőtté válás, hogy sekélyesek és önzőek lesznek és nem csak a párkapcsolatokban. Lehet lepontozni, de ettől még a lelkiismereted nem lesz jobb
2018. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!