Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális egy kapcsolatban, ha egy-két napig úgy alakul a dolgunk, hogy nem tudunk együtt aludni, de már ennyitől is kb meghalunk mert nem tudunk szeretkezni?

Figyelt kérdés
'Kicsit' szexmániásak vagyunk... Más is van így ezzel? 3 éve vagyunk együtt, de kb az utóbbi egy évben vettük ezt észre, hogy eszméletlenül nem bírjuk egymás nélkül...
2017. aug. 31. 09:24
 1/8 Ramone ***** válasza:
100%
Majd elmúlik
2017. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetes. Én is képes volnék minden nap.
2017. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is jó, h három év után.is ennyire vagyrok egymásra.
2017. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legkésőbb tavaszra elmúlik nyugi
2017. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A 'majd elmúlik' meg hasonló válaszokra nem voltam kíváncsi, de az ilyen emberektől szép az élet. :)
2017. aug. 31. 11:44
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

akkor milyen válaszokra vágysz? "wow,ez aztán nem mindennapi,másoknál nem így megy,ti olyan szerencsések vagytok úristen,és olyan jó páros vagytok"?

pedig sajnos ez az igazság,hogy még 2-3 év és elmúlik.

2017. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Ilyen szintű függőség egyáltalán nem normális.


Persze amíg nem származik belőle elég problémátok, addig nincs gond: lehet vigéckedni.


Utána azért forduljatok bizalommal a megfelelő szakemberhez. SzVSz.

2017. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Engem ez a fajta függőség megijesztene. Szeretem a párom,de van saját életem is. Ez már kicsit durva... Ha jól érzitek magatokat az oké,de egyszer komoly gondjaitok lesznek (és ezt rosszindulat nélkül mondom). Szerintem kicsit kezdjetek magatokkal is foglalkozni,mert ez így picit tapadósság a köbön.
2017. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!