Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek tetszik ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszik ha ujjazzák a feneketeket orális szex közben? Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban? Az első alkalomkor nem volt szokatlan az élmény?

Figyelt kérdés
Tegnap este a barátom orális szex közben simogatta a fenekemet, ahogy mindig szokta a lyuk környékét is. Ez számomra kellemes, szeretem mikor ezt csinálja viszont tegnap egyszer csak elkezdte finoman bedugni az ujját is. Hirtelen nem is tudtam mit mondjak. Kérdezte, hogy jó-e de csak annyit mondtam nem tudom, olyan fura. És tényleg nem tudom, igazából ezt hova tenni magamban. Furcsa volt sosem volt még ilyenben részem. Volt egy két pillanat mikor egész kellemesnek éreztem de kicsit talán gátlásos is vagyok. Olvastam pedig róla, hogy tud nagyon élvezetes lenni. Az első mindenkinek ilyen fura? Vagy csak a gátlásaim miatt élem ezt meg így? Mindig figyelek arra, hogy tiszta és ápolt legyek ott lent, de ennek ellenére vannak helyzetek amiben feszélyezve érzem magam emiatt elég kívánatos elég tiszta vagyok e. Köszönöm a segítségeteket.
2018. márc. 22. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ujjazzák,az olyan semleges, viszont ha körkörösen masszírozzák, azt nagyon kedvelem. Nekem is be szokta dugni az ujját a barátom,nem tiltom neki, hiszen nem rossz,nem fáj, igaz nem is élvezem.
2018. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
nem baj ha kijön egy kis barna gépzsír, legalább jobban csúszik a dugattyú
2018. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Beléptél az anális szex előszobájába...ha rám hallgatsz, azt vállald be, amivel azonosulni tudsz és élvezed.... hamarosan jön a farka is, ha a párodon múlik.
2018. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ő kíváncsi és ki próbálná az anált. Viszont erről beszéltünk és tisztáztuk, hogy én nem szeretném és ezzel nem volt gondja. Azt mondta olyat nem tenne ami nekem nem esik jól. Bízom benne azért. :)
2018. márc. 22. 13:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezted, akkor nosza. Szerintem kár kihagyni a jó dolgokat, csak egy kis gátlásosság miatt.
2018. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ő is tudja jól, hogy elsődlegesen mire használod. Ha úgy juttat el a csúcsra, hogy közben ujjazza a feneked, az dupla élvezet! :)
2018. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem. Sőt, szex közben is bizonyos pózokban. Sokkal hamarab van orgazmusom így.

Szerintem ne görcsölj rá és élvezni fogod. Mellesleg, lehet, hogy a párod azt mondta, hogy megérti, hogy nem akarod az anált, de nekem az a sejtésem, hogy tuti, hogy be fog próbálkozni. Szerintem lépésenként haladtok, érezni fogod, hol a saját hatatod. Ha lesz kedved kipróbáljátok popsiba, ha nem, nem. Egyik sem baj.

2018. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

elsőre nekem is furcsa volt és feszélyezve éreztem magam, de egyre gyakrabban csinálta a barátom hogy amikor orgazmus közelében vagyok akkor beteszi az ujját és akkor még jobban élvezem szerinte :D

én is borotválom a popsilyukam és környékét; a tisztaság dolog nálunk abban nyilvánul meg h szólok neki h mikor ne csinálja amikor tudom h még nem volt nagy dolog vagy éppen egyéb dolog van

baleset így is volt, de felnőttek vagyunk megtudtuk beszélni :)


23/L

2018. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha valakinek, akkor én barátnőmnek furcsa volt és nagy meglepetés, amikor a vad sex közben lyukat tévesztettem.

Simán bement mert kő kemény voltam, de Ő szegény egy napig nehezen ült a fenekére :S

És asszem ezzel le is mondhattam az anális szexről, teljesen megfélemlítettem :(

2018. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én azt szeretem ha jól tele lövi az ánuszom spermával, ott lüktet a végbelemben :)
2021. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!