Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként érdeklődőm arról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként érdeklődőm arról, hogyan lehetne fokozni maszturbálás közben az élvezetet, ki milyen módszert alkalmaz arra, hogy még hosszabban tartó, és intenzívebb legyen az orgazmus? Másik kérdés lent:

Figyelt kérdés
És tudtok-e valamilyen jó technikát csiklói orgazmus elérésére, természetesen a saját kezemmel való izgatáson kívül?

2018. márc. 22. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miközben az ujjaddal a csiklód ingerled, egy vékonyabb vibrátorral izgasd a popsid. Nem muszáj végig, de orgazmus közben mindenképp egyszerre csináld, úgy dupla élvezetet okoz. :)
2018. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Vegyél egy nagyobb, erősebb vibrátort. Fantáziálj valami szokatlanra (3-4 pasi egyszerre, megalázva lenni, stb.)
2018. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a nőknek szeretek úgy orgazmust okozni, hogy 3x-4x az igazi orgazmus előtt csak az orgazmus határáig izgatom, és ott abbahagyom. Magadnak csinálni nem egyszerű, mert eszméletlen önkontroll kell hozzá, hogy megállj azon a szinten, de a 3. - 4. ilyen ún.: visszatartott orgazmus után igazán reszketős-remegős vonaglás veszi kezdetét.

Mondjuk ilyenkor kell még tovább ingerelni, izgatni, kényeztetni, és elérhető az egymást érő sorozatos orgazmus. Nem tudom, hogy magának egy nő képes lenne-e erre, mert ugye azért a csúcson egy pillanatra elveszíted a kontrollt, de meg lehet próbálni.


Telefonról irányítható vibro tojás is csodákra képes. Real time-ban is irányíthatod a rezgést, de előre is is összeállíthatsz mintát. :)

[link]


Linkeltem egy fajtát, de nyilván sokféle van.


F

2018. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as, köszönöm a bőszavú választ, mindenképp kipróbálom, remélhetőleg lesz ennyi lélekjelenlétem.
2018. márc. 22. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!