Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek a férfiak hány%-a elégül ki pusztán az orális résztől?

Figyelt kérdés
Tehát annyira nem kivánja az aktust.
2018. márc. 23. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

erre nehéz válaszólni..

de ha azt nézzük h hány pasi panaszkodik hogy nincs spontán orál az asszony nem akarja csak le szopni és más semmi. akkor azt mondanám hogy úgy a pasik 20-30%-nak elég lenne 2 naponta a cumi és max 1 hónapban 1-2 szex

24N

2018. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ma 20:14


"elég lenne 2 naponta a cumi"


Valakinek erre is heteket kell várni,mert a partnere kifogásokat talál..

2018. márc. 23. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan partner kell aki inkább szop mint dug

vagy inkább leszop csak ne keljen dugni és a hisztit hallgatni h nincs állandóan digi dugi

2018. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Exem olyan volt, hogy nem igazán szerette a szexet, de a szopást azt eléggé.
2018. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagy orál fan vagyok. :D
2018. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez abszolút emberfüggő szerintem. Én kérdeztem a barátomat erről, hogy mit szeret jobban az orált vagy magát a szexet, és azt mondta, hogy igazából ezt nem tudja megválaszolni, mert mindkettőt nagyon szereti és az se lenne jó, ha csak az egyik lenne vagy ha csak a másik. Meg azzal példározott, hogy ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy melyik gyümölcs a jobb az eper vagy a málna? Nem tudod megmondani mert nem lehet összehasonlítani őket, mindkettp nagyon finom csak másképp...
2018. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Még annyit hozzátennék, hogy szerintem az olyan lányoknak a pasija mondja azt, hogy jobban szereti az orált akik az aktus közben csak fekszenek és dugj meg oszt csőhhh...

bár nem biztos, mert ha vki aktus közben is ilyen az valószínűleg az orált se csinálja túl lelkesen...


Vagy azért, mert mondjuk önző és csak azért élvezi a szexet mert neki jó (ilyen szempontból nézve az orál jobb sokkal mert ott csak magára kell koncentrálnia, nem kell visszatartani, hogy tovább tartson a lány miatt stb...)

2018. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!