Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők voltatok hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

2 éve van egy párom szeretem ezzel nincs gond. Viszont a nemiszervével van..vagyis nem olyan értelemben.

Szóval: elsősorban szeretnék neki örömet okozni mert tudom mi a gyengéje azaz a mélytorok de nem próbáltam még ő meg nem is erőlteti csak el mondta hogy nagyon szeretné egyszer érezni hogy milyen ha eltűnik teljesen a számban. Sok gyakorlás megfogja hozni a gyümölcsét? nincs nagy farka vagyis több szempontból is szóval nem hiszem hogy gond lenne ezzel.

A farkával annyi gond van hogy mikor lovagló pózban vagyok vele akkor folyton kicsúszik illetve ha már sokáig szexelünk akkor egyszerűen nem érzem hogy bennem van.. nem tudom hogy én tágulok ki annyira vagy az ő farka kicsi (azt mondta 12 cm mereven és 4 cm vastag) el hiszem neki mert nem szokott soha hazudni. Illetve mondta hogy egy idő után ő sem érez semmit mert hogy annyira benedvesedem.

Velem lenne a gond vagy tényleg kicsi neki? próbáljunk ki más pózokat? nem mintha úgy gond lenne mert nálam nem a farok a mérvadó illetve ő az első barátom de kíváncsi is lennék milyen érzés egy nagyobb hogy azzal jobb érzés lenne vagy ugyan olyan. (nem akarom megcsalni illetve erről beszélgettem már vele de nem sértődékeny típus ő is szereti az új dolgokat, és mondta hogy a fétise miatt is izgatta volna a dolog.) DE! egyértelműen nem fogom kipróbálni csak a gondolat futott végig a fejemben. Szóval lányok voltatok hasonló helyzetben? mivel oldottátok meg? (és ne ítéljetek el nem vagyok r***bnc és nem csalnám meg soha még ha megoldás sem lenne erre a helyzetre mert szeretem.) fiúk privátjaira nem fogok válaszolni szóval kíméljetek meg. 19/L



2018. márc. 25. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi bizony.
2018. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Próbálhatsz olyat, hogy bedugod magadnak egy ujjad amikor ő is benned van. Egyből nem lesz kicsi.
2018. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom hogy állsz az anális dolgokkal, de kipróbálhatnátok valamilyen fenékdugót.

Ha az benne van a fenekedben, közben meg berakja a puncidba a farkát, akkor szűkebb leszel.

Lehet venni felpumpálhatós dugaszt is. Azt meg addig pumpálod, amìg számodra megfelelő lesz a mérete.

2018. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt a 3# is jót mond, másrészt ha ki akarnád próbálni nagyobbakl, akkor ott a szexshopok, és a természet tárháza😉
2018. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%

12 cm azért már átlagon alulinak számít egyértelműen, még ha nem is kirívóan kicsi.


Megcsalnod pedig nem kell ahhoz, hogy kipróbálj egy nagyobbat, vehettek mondjuk műpéniszt is. Akár felcsatolhatót, amit ráhúz a sajátjára, vagy afölé, és azzal csinálja neked.

2018. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan pozíció, amely nem kedvező nektek, ez biztosnak látszik. A hüvelytorna segít: gyakorold azt a mozdulatot, mintha pisilés közben abba akarnád hagyni, elzárni a folyást. Ezzel a hüvelyed körüli izmok is összehúzódnak. Ezt a gyakorlást bármikor csinálhatod, napközben is. Ha ezek az izmok megerősödnek, szeretkezés közben meg tudod feszíteni, attól mindketten jobban fogjátok a másikat érezni, és az orgazmust könnyebben éritek el.

Az orállal kapcsolatban azt nem említetted, hogy nálad mi a helyzet, de sokat javíthatna, ha te is kapnál belőle, még az elején, a behatolás előtt. Az se baj, ha úgy mész el...

A mélytorok üdvözítő voltában nem hiszek, inkább fantázia szokott az lenni. Épp elég, ha a nyelved középső, érdesebb részével a makkja (illetve a fitymafékje) alatti egy centit símogatod. Más mozgásra nem is lesz szükség. :)

2018. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat és a privát üzeneteket is.:) (a normálisabbakat.)
2018. márc. 25. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!