Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a velemenyetek errol?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek errol? Valaki volt hasonlo helyzetben? Esetleg valami tanacs? (Kicsit hosszu)

Figyelt kérdés
Az a helyzet h 1 eve egyutt vagyok egy lannyal eletem elso komoly kapcsolata es az elso lany is akit tenlyeg szeretek. Eddig sajnos nem tul normalis eletet eltem havonta partner valtas ( ha nem hamarabb) stb de vele minden megvaltozott es tenlyeg csak o ezt sokan eszre vettek else akartak hinni (baratok,csalad stb) tortentek kissebb nagyobb veszekedesek. Stb viszont o olyan dolgokat tett amiken nem tudok tullepni akarhogy is szeretem... ( flortolt a legjobb baratommal, rairt instan egy pali neki azt mondta single ilyenek...) na es ugye ezeket "megbeszeltuk" de bennem maradt benne is vannak hasonlok es ugyan ugy rengeteget veszekszunk... de o olyan szinten tulzasba esik h ugy banik velem mint ha a kutyaja lennek (megjegyeznem h nem vagyok papucs se nyomi csak egyszeruen vele nem tudok se csunyan beszelni foleg fizikailag bantani soha o akarmit csinal!) Na de a legutolso veszekedesnel is ordibalt stb h megveret stb :D ( kiskorom ota boxolok szoval ez se hatott ram kulonoskeppen csak h tenyleg megtenne..) na es azota teljesen meginogtam! Nem akarok vele lenni rossz hatassal van ram rajottem vissza huz nagyon penzbe is es nem hiszem h megerdemel.. (minden hetvegen etterembe viszem...ajandekok..ruha stb ezeket nem felemlegetem nem ilyen vagyok csak h ertsetek) viszont nem tudok vele szakitani... egyreszt azert mert a szex is csodalatos vele tenyleg nagyon passzolunk ugy masreszt meg nem birnam ki nelkule ha csak 5orat nem ir mar nem talalom a helyem... h felejtsem el? Bocsi a fogalmazasert es a helyes irasert!
2018. febr. 20. 01:15
 1/5 kakadu19 ***** válasza:
46%
Megveret stb... ilyeneket ír, hát nyilvánvalóan nem szeret és ő már próbálja a következő partnerét keresni amire leválthat. Ha hagyod ezt és most nem lépsz,(azaz hogy megszüntetsz vele minden kapcsolatot) akkor később még jobban fog fájni
2018. febr. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van de nem birnam elviselni ha mas hozza erne :/ ezert kene valahogy elfelejtsem masik lannyal kene igaz?
2018. febr. 20. 01:53
 3/5 Mádár0218 ***** válasza:
46%

Hát, ha a csaj velem csinálta volna ezeket, személyiségemhez híven biztos elküldtem volna elég durván és erősen valahova, még ha ő is életem értelme.


Hidd el amint talál valakit aki bejön neki azt fogja mondani, hogy szakítunk szevasz, és másnap már egy másik sráccal látod.


szerintem szakíts vele te és keress olyat aki megérdemel

2018. febr. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy könnyen beszélek, de ez amolyan cica- kutya kapcsolat... kicsit éretlen íze is van, így elolvasva. Én dobnám a csajt, ha nem tudnám gyorsan normális mederbe terelni a viselkedését, mert a szex egy dolog, de ez nagyon gáz...
2018. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A helyesírásért ne kérj bocsánatot, nem nagyon volt helyes...


Viccet félretéve, embereld meg magad és tedd ki. Biztos baromi nehéz, de ezek alapján amit írsz, előbb utóbb ő fogja megtenni.

2018. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!