Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Véresre sz*pott! A lakádos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véresre sz*pott! A lakádos prostiknak milyen betegségek "vannak meg"? Mekkora eséllyel kaptam el valami súlyosat?

Figyelt kérdés

Voltam tegnap egy lakásos nőnél, orál gumi nélkül volt a részemre... Tudom, hogy így is elkaphatok bizonyos betegségeket, de én ilyen hülye vagyok és kockáztatok. Na meg ezek a betegségek, melyek így is elkaphatóak, ezek általában könnyebben kezelhetőek.


Viszont csak otthon vettem észre, hogy 3db, nem is annyira mikro repedés keletkezett a makkom peremén.


Az akció alatt és közvetlen utána a zuhanyzáskor nem volt még látható, mert nem vérzett. De egy otthon már egy kicsit igen.

Pont annyira, hogy látható legyen.


Ugye így már a HIV is terjed, amitől azért nem tartok annyira. Bízom benne, hogy a nő hébe-hóba eljár szűrésekre, meg azért nagyon kicsi az esély.


De melyek azok a betegségek amik így sokkal nagyob valószínüséggel terjednek?

Mitől kell a legjobban tartanom?


(Majd elmegyek orvoahoz is, de még a súlyosabb dolgok úgyis csak hetek múlva lennének kimutathatóak.)



2018. márc. 25. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Menj el a nemibeteg-gondozóba és vizsgáltasd meg magad! De komolyan, ez nem vicc.


24/N

2018. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Végig olvastad?

Írtam, hogy majd megyek, de még nem nagyon tudnának kimutatni semmit.


Amúgy ez előtt is voltam jónéhány nővel, szintén volt gumi nélküli orál... 2 hónapig aztán senkivel sem érintkeztem szexuálisan, elmentem szűrésre és minden negatív volt.


A kérdésem arra irányulna, hogy miben más, kockázatossabb, hogy most sérülés történt...?

2018. márc. 25. 13:26
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Kockázatosabb, de majd a vizsgálaton kiderül.
2018. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
De istenem..menj el orvoshoz.... N
2018. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Első teljesen normális választ adott.

Azzal, ha előre parázol, csak rontasz az egészségeden. A nemi gondozóban majd kivizsgálnak és kész. Ha azért parázol, amid nincs, de "lehet", akkor képzeld, a szervezeted képes lesz beteggé tenni.

2018. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De a hepatitis c és hiv vizsgálatokig, hogy normális eredményt kapjak 5-6 hetet kell várni...

Különben NEM mutatja ki a teszt!


És a szervezetem nem tesz beteggé placebó alapon, hiszen ezek VÍRUSOK!

Maximum a tüneteket produkálja, de azokat meg nem is ismerem 100%-ig, mert nem vagyok orvos.

2018. márc. 25. 14:14
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincsen statisztikai módszer.

Egyedi eseteknél ennyi valváltozóval még becsülni sem lehetne.


Egyébként a valószínűség nem erre való, hanem megmutatja, hogy 100 gumi nélküli szopás hány esetben kaptak el HIV-et. A te esetedet becsülni sem lehet, na meg nincs is túl sok ilyen adat.


Most azt mondom 1% vagy 5% megnyugodsz?

2018. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
nemibetegség nem jelentkezik 2-4 óra alatt. Csak erősen szopott, vagy lehet hogy a fogával felsértette a makkodat.
2018. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem írj egy végrendeletett az a tuti
2018. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8. Ezzel tökéletesen tisztában vagyok, de ha a sérülésem akkor keletkezett amikor szájjal kénnyeztettek, akkor nagyobb valószínűséggel kaphatok el dolgokat. Illetve pl. HIVet orális szextől csak így.

Illetbe bizonyos herpesz vírusokhoz is kell seb, ha jól tudom.


Szóval nem azt hiszem, hogy a sérülés az az esetlegesen elkapott betegség következménye. Tudom, hogy orál alatt sérült!

Viszont így nagyobb a megfertőződés esélye, több betegség kapható el.

Ha egy csajnak seb van a szájában, akkor Ő is nagyobb valószínűséggel kap el dolgokat attól a pasitól akit szopott.

2018. márc. 25. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!