Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vonzó szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vonzó szexuálisan egy lánynál a tetkó?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire vonzó egy lánynál ha több tetkója is van?:)7-8 éve még csak egykét tetkóm volt,de az utóbbi pár évben elég sok lett:)Nem az egész testemen van tetkó mielőtt valaki azt gondolná de jópár van már rajtam:)A legtöbbnek van jelentése és fontosak számomra:)Egy alacsony,vékony de formás lánynak ha több tetkója van az szexuálisan mennyire vonzó a pasik többségének szerintetek?Tudom képpel egyszerűbb a válasz,akit érdekel annak tudok pár képet mutatni magamról:)
2018. márc. 25. 14:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Számomra nem vonzó, sőt taszító. F
2018. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%
Számomra nagyon izgató..de ha mutatsz képet jobban meg tudom mondani
2018. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

14:41


De az hogy miért,arra tuti nem tudnál normális választ adni:)

2018. márc. 25. 14:42
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem kifejezetten vagány! Nekem legalábbis többnyire tetszik! De nyilván ez attól is függ, hogy hol és milyen kép van rádvarrva. Ha gondolod, én élnék a lehetőséggel, hogy képen is láthassam! :-)
2018. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
41%
Nálam teljes mértékben az alakodon múlik.
2018. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

Tud szexi lenni,de a túlzásba vitt már nem annyira.

Például szerintem szexi tud lenni egy pillangó vagy bármi alhasnál a szeméremdomb felett jobbra vagy balra.Egy elég a lányon. 20/F

2018. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
Nekem tetszik, foleg ha esetleg olyan is van, amirol mas nem tudhat :) szivesen megnezem, milyen alkotasaid vannak :)
2018. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem szexi tud lenni. Képeket szívesen fogadom. :)
2018. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
#3 Nem volt kérdés, hogy miért nem tetszik. :-) Amúgy MR vizsgálaton okozhat kellemtlenséget, de ezt inkább a többieknek írom, te biztosan tudod, ha már ennyi tetkód van.
2018. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

> De az hogy miért,arra tuti nem tudnál normális választ adni:)


Bírom, amikor feltesznek egy kérdést, aztán ha nekik nem tetsző válasz érkezik, rögtön elkezdenek vagdalkozni. Te tudsz "normális" választ adni arra, hogy (például) miért a sportos test tetszik, nem a dagadt? Mert azt tartod esztétikusnak, vonzónak. Pont. Ennél normálisabb válasz nincs

2018. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!