Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 160 cm kürüli lánynál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 160 cm kürüli lánynál, mennyi az a súlytöbblet, amivel még szexuálisan is vonzó lehet?

Figyelt kérdés
Persze nem deka pontosan. Képet is mutathattok, hogy mi az, ami még kívánatos.

2017. júl. 20. 19:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
:D
2017. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

nagyban függ, hogy hogyan oszlik el, izom e vagy zsír...

szóval elég változatos

a lényeg, hogy a látvány szexi legyen :)


nekem pl a teltebb alak vonzó, nekem vonzóbb ha van rajta plusz, sokaknak meg pont taszító, szóval változó a dolog :)

pl nekem a nagyobb fenék tetszik, más ugyanilyen alkatú lánynál a nagyobb mellett preferálná


24F

2017. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

[link]


Alakról képet hiába linkelek, mindenkinek más jön be.

2017. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
65kg a nagyon max. De mar azon is lenne mit fogni boven.
2017. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Értem. Hát undorító vagyok, ez van.
2017. júl. 20. 19:29
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Kedvesem, rinya es onostorozas helyett inkabb adj le par kilot. Nem olyan nehez az.
2017. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Kedves Privát író! Sok, és nagyon nem megy le, hiába küzdök. Oly annyira rondának látom magam, hogy nem is megyek férfiak közelébe. A postát sem veszem át, stb. Folyamatosan az van a fejben, hogy hányingert kap tőlem valaki, talán egyszer le is hány.
2017. júl. 20. 19:38
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Iktasd ki teljesen a cukrot es a feher lisztet az etrendedbol, ennyi a titok. Szerinted mi jo alakuak mit csinalunk?
2017. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
36%

#7: (én írtam)

nézhetsz ki bármilyen bombán, de ilyen mentalitással taszítanád a pasikat :S

a legnagyobb gond a fejedben van ahogy látom!


én voltam 120 kilós nővel is, de olyan kisugárzása volt, hogy baromira élveztem testileg-lelkileg vele lenni

2017. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
Kalóriadeficit jó makrotápanyag arányokkal, relative jó minőségű ételekből és heti 3-4 kardio... Erre csak akkor nem vagy képes ha betegséged van.
2017. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!