Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szemétség volt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség volt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Bocsi ha picit hoszú. egy srác akit már rég ismertem nekem nagyon bejött, szerintem én is neki , de semmi nem lett kettőnkel , nem kezdtünk el járni csókolózáson kívűl semmi nem történt soha . Én mégsem tudtam túltenni magam .Nem tudtuk elkerülni egymást közös barátikörrel összejárogattunk meg szinte mindennap láttuk is egymást de ugyanakkor kölcsönösen kerültük is egymást. Ez egyik alkalommal mikor mindketten ott voltunk az egyik partin egy másik lánnyal édelgett folyamatosan .az ismerőseim nagyrésze ugyszint elfoglalt volt.úgy gondoltam visszavágok , és elkezdtem flörtölni egy fiúval ,az első pillanattól láttam hogy bejövök neki ,mondtam is miert is be legalább láthatja hogy én is tudok igy viselkedni . Lényeg ami lényeg több órás beszélgetés után megcsókoltuk egymást aztán bementünk a szobába lefektetett az ágyra és hosszasan csókolóztunk a melleimet kényeztette ez sokáig tartott , kellemes is volt de nem volt szándékomban több mielőtt levetkőztetett volna teljesen bevallottam neki hogy még nem voltam senkivel és olyannak akarom adni magam akit szeretek. Ott ültem rajta ruhában és éreztem hogy annyira kemény hogy teljes verejtékben úszott a teste .Normális volt és megértett.Mit kellett volna tennem ? Legalább ki kellett volna elégítenem ,hogy ne jöjjen ez ki ennyire kellemetlenül ?
2018. márc. 25. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
tipikus szuzkva esete
2018. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ri*anc alakuloban.
2018. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
76%

Minimum le kellett volna copnod.


Nonszensz.

Amúgy most elégedett vagy, sikerült "visszavágni"?

2018. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Jól mondják, tipikus szűzqva.
2018. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Hitegetni senkit se szabad. Egy búcsú cumit megérdemelt volna vagy seggbe, hogy ne veszítsd el az ártatlanságod.
2018. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, szerintem inkább csináltál magaból hülyét. A kiszemelted szerintem magasról tesz rá kivel mit csinálsz, a másik pasi meg pofára esett azok után, hogy elgondolta milyen jót szexeltek ilyet benyögsz neki.

Aki olyannak akarja az elsőt akit szeret egyáltalán ilyet minek csinál? :D Mármint nem tudom lehet én vagyok az ódivatú, de amikor szűz voltam (sőt ma is) azt nem engedném, hogy valami random csávó akit alig ismerek elkezdjen taperolni. Ennél világéletemben többre tartottam magam, mint egy olcsó dugás... Ne haragudj, ez a véleményem. Te rohangálsz a pasi után? Komolyan? Legyen benned tartás, menj el randizni, legyél nőies, és ne viselkedj ilyen gyerekesen. Nem azzal van a baj, hogy olyannal akarod akit szeretsz, sőt az jó is, de akkor meg minek rohangálsz a f@$z után?

2018. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Fogadjunk egy 18 sem múlt tiniribi vagy. Eltaláltam?
2018. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!