Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért laposodik el és válik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért laposodik el és válik rutinszerűvé szinte a szex, a párkapcsolatok nagy részében egy bizonyos idő után?

Figyelt kérdés
Mit teszel vagy tennél azért,hogy ez ne így légyen? Egy régóta házas férfi kérdése ez.
2018. márc. 25. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Mert így kényelmes az embereknek, nem gondolják hogy bizonyos idő után is tenni kell a kapcsolatért.

Én mit teszek? Szexi fehérnemű, új szituációk, próbálom pl az orális szexet változatosan csinálni, kreatív vagyok és kezdeményező. A szex mellett pedig odafigyelek, hogy csábító legyek és kacér.

2018. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Új pózok, játékok, szituációk, ruhák, szerepjátékok, fantáziák...

Persze nem jön be mindenkinek minden, de kísérletezni kell.

2018. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
nálad legalább van lapos szex, nálam már kb 2 havonta jó, ha van valami. hiába próbálnám feldobni, a nejem elég passzív lett.
2018. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Az történik hogy az emberek csalódnak egymásban , rájön h a tarsa nem az , akinek kepzelte , es sok minden masra

Azonkivul semmit nem hajlandók tenni egymasert az emberek , es a ferfiak azt szeretnék , ha minden gombnyomasra muködne

Pedig nem igy van

Ha s ferfi megszunik nönek kezelni a nöt , nem vesz ajándékot soha , akkor ez lesz , furcsa h a legtöbb ember annyira primitiv h ezt nem latja . Csak nyúlik a szajuk , h most mi van , elromlott az asszony

Ha úgy érzed nem érdemes tenni , akkor válj el mert csak rosszabb lesz

2018. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Egy idő után már nem tud sem a másik, sem pedig te újat mutatni. Itt most nem 2-3 hanem legalabb 10 év együtt létről beszélek. Idővel elfogynak a szexi fehérneműk, elfogynak az új pózok, elfogynak a játékok. Ha van egy vagy több (kis)gyerek akkor sokszor farádt is egyik másik fél, elvész a spontaneitás, mert vagy akkor tudjátok csinálni, ha épp alszik a gyerek, vagy edzésen van, stb. Viszont ha elfogadjátok, hogy nem lehet mindig minden aktus 10/10-es minden szempontból, akkor valahogy könnyebb tenni az ellaposodás ellen. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Nálunk általában heti 1-2 szex van, ezek azok az gyorsan a zuhany alatt vagy gyorsan ébredés után jellegűek, nem is várunk tőle többet. Viszont havonta legalább egy alkalommal szánunk arra időt, hogy csak ketten legyünk, ne zavarjon semmi, kutyák, gyerekek mamánál, és akkor lehet mindenfélét csinálni, pl szexi fehérnemű, vagy erotikus társas vagy harmadik, vagy masszázs, szóval amt csak akartok. Időt kell rá szánni, hogy megtervezzétek, együtt talajátok ki (ez nekem már önmagában ad egy kis plusz izgalmat) és megvalósítsátok, aztán akkor lesz egy tök jó közös izgis élményetek amiből tudtok néhány hétig vagy napig táplálkozni.

Meg szerintem meg nagyon fontos az udvarlás, bókolás, a finom incselkedés, apró érintések csak úgy a hétköznapokban is.

Sok sikert )

N

2018. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves négyes! Nem minden a virágon múlik,ez nem ennyire egyszerű és nem gombnyomásra működnek a nők ez is tény. De a primitívség tudod nem ebből áll...Maradva irántad tisztelettel.
2018. márc. 25. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Persze kerdezö , nem kell virág, semmi nem kell

En kivanom h megis gombnyomasra muködjenek a dolgok

Nöként mondom neked , h hiaba a szexi fehernemu es új pózok , amikor csalódtál mint nö a társadban , nincs is kedved Ilyeneket bevetni

A megoldatlan konfliktusok a csökkent libidó okai , a ki nem mondható fájdalmak a gyilkosai a szexnek

Örulök h lepontoztok , lehet nyomkodni a gombot , attól a valóság ez marad

2018. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen a kapcsolatunk elején mikor túl sokat szexeltünk már ráuntunk egyszerűen annyi volt már h vetköztünk én fel szoptam keményre Ő kicsit nyalt h nedves legyek betette aztán ki-be ki-be tili-toli. durranás majd kézzel befejezés mert nekem nem volt orgazmusom és alvás..

aztán kb 2-3 hétig nem találkoztunk utánna már jó volt

Most meg a gyerek miatt vagyunk ritkán együtt szóval nem lapos nem rutinos mindig élvezetes ha együtt vagyunk

24N

2018. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert elhal a szeretet, szerelem, szenvedély, de nem is ezzel van baj, hanem, hogy nem is törekednek a láng újra beolobbantására. Könnyebb utat választanak általában.
2018. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tehetetlengés kényelmes, az új dolgok kipróbálásához pedig bátorság, és őszinte kommunikáció kell. A párok jelentős részénél mindkettő hiányzik.
2018. márc. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!