Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges bizonyos fajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges bizonyos fajta életvitellel "kiváltani" a szexet? (több lent)

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha terv szerűen pl. hetente X alkalommal végzek önkielégítést és mellette több dologgal is oldom a stresszt. Valami program szerű életvitellel el lehetne mulasztani a szexuális frusztrációt? Azért lenne fontos választ kapnom mert valószínűleg soha a büdös életben nem lesz barátnőm, el sem tudom képzelni, meg nem is bízom már az emberekben, állandóan csak fájdalmat kaptam a nőktől ... mostanában viszont már totálisan tarthatatlan vágyat érzek, naponta. NEM fogok prostizni, hasonló válaszokat ne írjatok, csak kérlek ötleteket, hogy mivel lehetne oldani még jobban a stresszt és ezt a frusztrációt EGYEDÜL enyhíteni.

2017. szept. 14. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A társ utáni vágyat nem lehet megszüntetni.
2017. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem igen, megoldható.

Kb egy éve nem dugtam már, és amikor megkívánom, akkor kiverem, amúgy meg elfoglalom magam a munkámmal és ha nem dolgozok akkor tévézek, netezek, itt írkálok vagy bármi.

Jó lenne dugni, de ha nincs nő, hát akkor nehéz :P

Nem gondolok rá és így elvagyok...

2017. szept. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lejjebb adsz az igényekből és nem kell prostizni amúgy sem
2017. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Maximum kábítószerekkel... De akkor inkább a prosti ;-)
2017. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A kábítószerek jók. Elfáradok és alig érzek vágyat vagy egyáltalán. De azok sem tökéletesek, mert néha igen.
2017. szept. 14. 10:09
 6/14 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Attól is függ mennyi pénzed van. Ha tudsz rá szánni akkor terápia, chatszex. Bár ez utóbbi inkább csak felkorbácsolná lehet.

A sport egész biztosan segítene. Valami megterhelő, hosszútávfutás, ilyesmi.

2017. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Heti 4-5 van hogy 6 alkalommal is 4-7 órákat kerékpározom. Elég keményen igénybe veszi a testem és kifáradok fizikailag. De akkor is, amikor nem biciklizem szétfeszít a frusztráció ... sokszor nem tudtam emiatt aludni ezért szedtem nyugtatókat, ittam is rá alkoholt. De valahogy ezeket is szokja a szervezetem, mert néha már berúgva és begyógyszerezve is a szexuális frusztráció miatt nem tudok aludni sem ... úgy hogy előtte rendesen kihajtottam magam biciklivel és áztattam is magam forró zuhany alatt fél órát...
2017. szept. 14. 11:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Neked 20 kérdéssel ezelőtt is pszichológust javasolta/tunk. Magaddal legyél rendben, aztán keress párt. Nem lenézésképp mondtam, őszintén, legjobb élettapasztalatom alapján.
2017. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Girl friends ASMR, vagy csak ASMR én imádom az ilyen lány suttogós videókat úgy ellazít, olyan mint egy jó masszázs. A girl frinds pedig az teljesen barátnő feeling, erotikus de akár szexuális töltetü is.
2017. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Természetesen megoldható. Mindig voltak, és mindig lesznek agglegények, akik sohasem voltak nővel. Csak azt is látni kell, hogy ezek az agglegények kivétel nélkül boldogtalan frusztrált, jószerivel idegbeteg vénemberekké válnak.

Olyan meg nincs, akit nem bántottak a lányok. Mindenkit bántottak, mielőtt megtanult csajozni. Nem azért, mert gonoszak, hanem azért, mert mi másképp vagyunk bekötve, mint ők. Ezeket a különbségeket kell megtanulni, és máris csak röhögsz majd a mostani borúlátásodon.

2017. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!