Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hozzatok szolnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hozzatok szolnek, mennyire birjatok az ugynevezett "kényszerfranci" t?

Figyelt kérdés
Szeretitek ? Mire gondoltok esetleg közben ? Törtent mar ugy hogy nem nagyon akartad de megis ?

2018. márc. 26. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

A számban mozoghat kedvére, de a torkomig nem mehet, Úgy viszont örömmel benne vagyok, még fel is izgat. Nem volt még probléma, akinek megengedtem, nem élt vissza a helyzettel. Engem sajna nem vonz a hányinger és az öklendezés, tudom prűd vagyok! Ez van. :)

n34

2018. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Szeretem és elég jól bírom. Volt úgy, hogy addig csináltuk, hogy már fájt és nem esett jól. De nem hagyta abba. De kibírtam!
2018. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Adrenalinfüggőnek kéne lennie, aki a kedvenc testrészével a metszőfogaim között megpróbálná. xD
2018. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire sem vonz.
2018. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Én szeretem, de csak ha műkényszer. A mostani párommal (figyelem, van párom, nem kérek üzeneteket) játszadozunk vele néha, se úgy került bele a repertoárba hogy ledugta a torkomon figyelmeztetés nélkül, hanem ő felvetette hogy vevő lennék-e rá, én azt válaszoltam hogy miért is ne, de csak úgy hogy ha szólok hogy most ne, akkor nem folytatjuk. Kipróbáltuk, megtetszett, de továbbra is csak akkor csináljuk ha én is élvezem, nincs olyan hogy nem nagyon akarom de mégis, tökön is harapnám.
2018. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
2-es! S neked az okoz örömet, ha csak "kibírod" a dolgokat a szexben? Vagy büszkeséggel tölt el? Én képtelen lennék visszafogni magam egy ilyen után. Darabokra is törne az a kép, amit felállítottam magamban Róla. 1-es voltam.
2018. márc. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Sosem csináltam, de kipróbálnám. (Nem kérek priviket)
2018. márc. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha izgatna a parom kiprobalnam.
2018. márc. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgat. Piciket mozoghat a számban, sőt úgy érzem ez a mozgás valahogy természetesen jön férfiaktól, ha izgalomba jönnek, és így még segít is egy kicsit, de ne gyorsan, és ne nagyokat. Ha a fejem megfogná és szó szerint elkezdené kúrni a számat, nem biztos, hogy képes lennék onnantól szeretkezni vele. A másik oldalon viszont egy kicsit fojtogató-fétisem van, bejön az öklendezés, úgyhogy időnként szeretem méylre venni a szerelmem farkát, de csak amikor én akarom és úgy érzem.
2018. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!