Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés gumival szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés gumival szexelni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom mert eddig nélküle csináltam a barátnömmel.
2018. márc. 27. 08:12
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
Mintha a Szabadítsàtok ki Willy-t nèznèd, fekete-fehèrben.
2018. márc. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én gumi nélkül kezdtem anno szexelni, és mikor évek után először szexeltem gumival nagyon furcsa volt és rossz. Nem teljes értékű az élvezet szerintem és valamiért a gyorsabban is el megyek benne, plusz ha lankadna az intenzitás és a merevségem is le csökken sokkal nehezebb gumival újra lázba hozni, olyankor inkább húzok egy újat
2018. márc. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gumi nélkül jobb de biztonságosabb még fogamzás gátló esetén is . Jah meg nemlessz herpeszed ;)
2018. márc. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3:

Az össze-vissza kefélést miért olyanok írják, akik maguk sem szexelnek össze-vissza, de azt hiszik hogy biztos akik nem használnak gumit, azok igen?

Nekem még sosem volt egyéjszakásom, vagy alkalmim amikor egyből szexeltem ismeretlennel. (nemi betegségek miatt írom ezt)


---


Kérdező, elég rossz és azt tudom mondani, amit a második. A farkam is sokkal kevésbé áll benne, sokszor félpuha lesz, sokkal többet kell erőlködni hogy állva maradjon és olyankor a szex is csak egy munkának tűnik már, nem is kikapcsolódásnak.


Már 28 vagyok, eddig négy nővel voltam az életben és igazából már azt sem bánnám ha gyerek becsúszna véletlenül. Persze a valóságban hiába szexeltem a 10+ év alatt nagyrészt gumi nélkül, nem csúszott be gyerek, de hát itt minden óvszerimádónak van egy ismerőse (természetesen soha nem ő maga, hanem egy ismerőse), akinek lett gyereke megszakításos módszerrel. (Köszike, termékeny vagyok. Már fagyasztattam le spermát és ott megnézték ezt is.)

2018. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

4:

Amúgy semmi bajom a maguknak gumit használni akarókkal, csak ne erőltessünk már egymásra semmit, meg ne nézzük a másik oldalt hülyének csak mert tőlünk eltérő döntést hozott.

2018. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Akkor húzz egyet azt próbáld ki. Egyszerűbb lesz mint egy érzést leírni.
2018. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Darkwhite6666 válasza:
Milyen gumi? Bicikli, autó, kamion?
2018. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!