Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam eztel neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam eztel neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy nagyon jó lány barátom, még szűz és nagyon szép. Minden pasi akivel eddig járt azzal nem tartott sokáig mert megbántották. Most egyre kancásabb, hogyan mondjam neki hogy én lefeküdnék vele és hogy szeretnék vele...

Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. márc. 27. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak barátok vagytok, és ugy is tekint rád akkor jól elrontod a kapcsolatotokat azzal ha ezt mondod neki. Főleg igy, hogy semmi nincs köztetek. Nekem ilyet mondana a haverom azért meglepődnék nagyon. Mondjuk ha komolyak a szándékaid es nem csak megd*ni akarod az kicsit korrektebb lenne akar haver akar nem. Ha meg nem akarsz kapcsolatot akkor hagyd, hadd elje az életet aztan majd talal magának olyan pasit aki megbecsüli.
2018. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell tudni.

Én benne lennék a szexben haverral, de én eleve "pasisabb"vagyok mentalitásban.

Ha ő az "igazit"várja, és emlékezetes első alkalmat akar a szerelmével, akkor tényleg csak elrontod a kapcsolatotokat..

2018. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit zavart módon azt akarod mondani, hogy te járnál vele? Ezen nem csodálkoznék, ha úgy van, ahogyan mondod. Hát próbálkozz meg vele, célozgass rá. Ha eddig, mint barátja nem mondtál neki "szépeket", nem dicsérted, akkor mielőbb kezdj hozzá, ne légy szégyenlős.

Azt nem javaslom, hogy ajánlkozz, majd annak is eljön az ideje, ha sikerül összejönnöd vele.

2018. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15:08-as válaszolóval értek egyet
2018. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!