Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el egy "egyéjszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy "egyéjszakás" előtt hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

20/F vagyok

A lány 19 és ő már nem szűz.


Egy buliban találkoztunk kb 2 hete majd beszélgettünk facen és megbeszéltük hogy szexelünk. Többről nem lesz szó, csak szex és maximum barátság. Na most a kínos pont ott van hogy ő nem tudja hogy még sosem voltam lánnyal. Mikor és hogyan mondjam el neki? Mert tuti észre fogja venni ha bénázok. Gondoltam akkor mondom el mikor kinyalom vagy mikor már gumit húztunk vagy már mikor bent van....de nem tudom :/

Ha előbb mondom akkor fèlek hogy lemondja.


Ti mikor és hogyan mondanátok el?



2018. febr. 13. 22:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én nem mondanám el...
2018. febr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Hihetetlen,hova alacsonyodnak a lányok (tudom,hogy nem te vagy a lány).
2018. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elmondd!! szerintem is lemondaná.
2018. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem értem 2. hozzászólást minek kellett
2018. febr. 13. 22:50
 5/17 anonim ***** válasza:
sehogy!
2018. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mint szűzfaló nő annyit tanácsolnék...ne egyéjszakással ... inkább keress egy olyan lányt aki tapasztalt de szerelmesek lesztek és megtanít finomságokra és hosszú távú lesz
2018. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne mondd el. Nyald ki alaposan, aztán farkald meg! Nem egy agysebészet!
2018. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Ja,ne mondd el, ugyis észre veszi magátol is, h két perc alatt elsülsz, és nyalni se tudsz majd 😂
2018. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

6 os nak annyit hogy azért mindegy miben állapodtunk meg, lehet több lesz belőle. Bejövök neki és nekem is ő. Tapasztalt is.

Egyébként meg a "maximum barátság" azt is én javasoltam neki egy másik lány miatt

2018. febr. 13. 23:42
 10/17 anonim ***** válasza:
Inkább ne vele feküdj le. Hanem egy olyannal akibe szerelmes leszel...Én ezt tanácsolom. 🤤
2018. febr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!